Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti szerintetek, hogyan szép...

Ti szerintetek, hogyan szép egy lány: kifestve vagy természetesen? 16/l

Figyelt kérdés

Majdnem minden lány festi magát.

Ti szoktatok?

Ha igen,akk mikor?


Egyébként a modellekről csak annyit,hogy sztm. Minden lány szép festve. =műlány xd


Na és ha már a szépségre teszik a hangsúlyt,akkor őket miért is kell kifesteni,ha így is úgy is szépek? :D


Mert itt az eredeti képe a lényeg,nem pedig a mű ez mű az xD


Erről mi a véleményetek?


2017. júl. 7. 22:51
 1/8 anonim válasza:
18%
Teljesen igazad van! Sajnos ma már annyira elqvult a világ, hogy már a 12 évesek is pingálják magukat! Nem is kicsit! Az előtt a nyanyákra ömlött egy vödör festék, ma már a fiatalok is ezt művelik. Én letörném a lányom kezét, ha ennyire nagyon és ilyen fiatalon ezt művelné.
2017. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
De mi qrvaság az arcfestésben?
2017. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szebb kifestve, de aki szép, az smink nélkül is szép.
2017. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem festem magam, nekem iszonyúan bonyolult az egész, pedig poén lenne megtanulni. Plusz nem érdekel a külsőm annyira. Szép így se, úgy se leszek.


Aki ronda, az profi sminkes által kifestve se szép.

Aki igazán szép, az alapból is szép.

A kettő között levőkön viszont rengeteget dobhat egy jó smink.


Amikor belefutok olyan véleményekbe, hogy smink nélkül senki se szép, akkor elgondolkodom, miért pont a szebbik nem lenne nem szép természetesen, amikor rengeteg jóképű srác van, aki, ugye, nem festi magát... :D OK, lehet, hogy a nőktől egyesek nem természetes kinézetet várnak el, de azért elég beteg dolog, ha valakinek a sminkelt nő tetszik, a természetes nem... Ez olyan, mint amikor az aberráltan karcsú derék, természetesen szinte kizártan nagy mell vagy a normálisnál iszonyatosan jóval kisebb láb az ideál (ugyebár a lótuszlábak, amikért rengeteg kislánynak törték el a lábcsontjait). Ez egy beteg dolog. Az emberi történelemben sok efféle volt, de engem mindig kiráz tőlük a hideg... Jó, néha nemcsak a szépségről szólt a dolog...

2017. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Olyan butaság amit írsz kérdező. Ha te úgy érzed jól magad akkor legyél natúr, de ha valakinek egy kis plusz önbizalmat ad a smink, az nem értem néhány embert miért zavar. Ettől nem lesz mű. Ahogy azok sem lesznek jobb emberek akik nem sminkelnek.
2017. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Erre én mindig azt mondom, aki szép, az rövid, fiús hajjal is szép. De a hosszúhaj lobbi mindig lepontoz. Ki érti ezt.
2017. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van aki termeszetesen szep, van aki sminkkel, van aki meg mindketto esetben.

En szoktam magamat festeni, de csak egy ilyen "termeszetes" sminkre megyek ra.

"Na és ha már a szépségre teszik a hangsúlyt,akkor őket miért is kell kifesteni,ha így is úgy is szépek? :D " Mert fotokon minden kis hiba eszreveheto, es igy mennek biztosra. Meg nem minden esetben kapnak feltuno sminket, pl: [link]

2017. júl. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen kifestve mindenki szebb, nem is értem, hogy lehet kérdés. Egy jó smink kiemeli a szépet és elkendőzi az esetlegen hibákat. Jó smink alatt nem a vakolatot kell érteni. Aki pedig tényleg szép, az smink nélkül is szép, de sminkkel még szebb. Én smink nélkül is szépnek, vállalhatónak látom az arcom, szabályos vonásaim vannak és nincsenek bőrhibáim, viszont egy természetes hatású sminktől sokkal üdébb és frissebb lesz az arcom.
2017. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!