Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kopik a szemöldök tetoválásom!...

Kopik a szemöldök tetoválásom! Ezzel meg lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval,már 4éve van kozmetikai tetoválásom,de mostanra már kezd kopni és jelenleg nincs rá pénzem,hogy megint megcsináltassam (30ezer FT )

És találtam egy ilyet:

[link]

Ezzel szerintetek meg lehet rajzolni szépen?

Vagy túl élénk fekete lehet?

Van barna színben is,arra gondoltam,hogy veszek mindegyikből egyet,hátha...


2010. máj. 21. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A felrajzolt minta akár 60 órán keresztül is a bőrön marad. és 3 naponta újrarajzolod?ezen kívül 1 mester munkája és a tied nagyon messze álhatnak egymástól!arról már ne is beszéljünk hogy akkor már jobban megérné újracsináltatni ha másnem gyűjteni rá és akkor legalább már több ideig fennmarad!csak számold ki h 2éven át mindig veszed afilcet vagy újabb 4 évre megcsináltatod a tetkót!
2010. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Könnyen át tudom rajzolni,hiszen még nem kopott ki teljesen!Most is át van húzva,de csak cerkával.És hát a cerka nagyon hamar lejön.

Könnyeben kiadok akár havi 250ft-ot,mint egyben 30ezret!És ameddig nem jön össze a pénz,addig szemöldök nélkül legyek?

A kérdésem az volt,hogy meg lehet-e csinálni?Nem pedig a pénz része a dolognak

2010. máj. 21. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem még rondább lesz mint a tetovált szemöldök... növeszd vissza az eredetit (ha még lehet...)
2010. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, növeszd vissza ha tudod, de ha nem akkor se feketét válassz mert bekékül és az naggyon szar.
2010. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már visszanöveszteni,de már nem nő ki egyenletesen.
2010. máj. 23. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Régen én is kiakartam tetováltatni, de ma már áldom az eget, hogy másokra hallgattam és nem tettem meg! Barátnőm kitetováltatta, és fél évig nagyon szép volt, utána meg elkezdett kékülni. Nem valami szép látvány. :S

Én csak néhány ritkább foltra használok szemöldökceruzát, és nem jön le, ha nem taperolom. Szerintem az Essence szemöldökcerkája nagyon jó, próbáld ki. A filc elnevezés számomra nem hangzik túl biztatóan, olyan filctollal rajzolt hatás jut róla eszembe. Szerintem a szemöldökceruza természetesebbnek hatna mint egy filc.

Ne rontsd el mégjobban az összképet.

2010. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 blackprincess ***** válasza:
50%

utolsónak!

Mivel nem tetoválósál kell kitetováltanod a szemöldököd hanem kozmetikusnál ö teljesen más festéket használ és az nem kékül be.Olyan szánalmas mindegyik aki itt mondja hogy milyen csúnya a teovált szemöldök mindenki arr a csunya kék szemöldökre gondol ilyenkor.Miközbe nagyon sok nőnél észre se vennétek hogy kivan tetoválva a szemöldöke ;)

2010. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm igenis kozmetikussal csináltatta...
2010. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 blackprincess ***** válasza:
Egy igényes kozmetikus nem dolgozik feketével épp azér mer az bekékül rossz volt a kozmetikus;)
2010. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!