Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti hogy mentek a strandra?

Lányok ti hogy mentek a strandra?

Figyelt kérdés
Felkotitek a hajatokat kisminkelitek(persze vizalloval)magatokat es napszemcsi vagy mi?

2017. júl. 21. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A hajamat feltûzöm, szemöldökfestéket és szempillaspirált teszek fel (nem tudom, vízálló-e, még soha nem kenődött el, bár nem is dugom be a fejem a vízbe).
2017. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Általában felkötöm a hajam és húzok napszemüveget, de ezek elég hamar mennek a süllyesztőbe. Nálam a strandolás az nem a bokáig érő vízben való fetrengést meg pózolást jelenti, én a vízben vagyok igazán elememben, és órák hosszat képes vagyok a mély vízben lubickolni. A szemüveg felesleges, mert úgyis vizes lenne, a hajam meg akkor is elázik, ha felkötöm, és inkább nem gyötröm a vizes hajat a gumival.

Sminkelni eszembe sem jutott még.

2017. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

össze szoktam kötni a hajam kontyba, hogy ne lógjon a hátamra, aztán ha lebarnul ott lesz egy csík.

sminkelni nem szoktam, nem látom értelmét, illetve nem tudom mennyire tesz jót.

napszemüveget szoktam hordani. soha nem napozok, úgyhogy nem is lesz panda szemem tőle.

van egy strandruhám, azt fel szoktam venni, illetve kalapot. meg papucsot.

2017. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A hajamat kontyba kötöm vagy copfba, sminket szinte soha nem használok strandra, vagy ha igen, akkor max vízálló szempillaspirált.
2017. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, és napszemüveget mindig húzok, nagyon érzékeny a szemem a napra. Utolsó voltam.
2017. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Felkötve haj, napszemüveg és korrektor, mert pattanásos vagyok. Inkább nem megyek víz alá, de nagyon utálom a pattanásokat, nem szeretem mutogatni őket. Sminkkel meg nem napozok, alá megy is a fényvédő.

Otthon szoktam napozni, smink nélkül, amikor senki nem lát.

ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!