Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek tetszik ez a...

Wágner P István kérdése:

Lányok nektek tetszik ez a fürdőnadrág? Szerintetek vegyek ilyet strandra? //skinzwear.com/product_detail. Php? ProdID=12759&name=Mens-Swimwear-Sunseeker-Rio-in-Cyberspace- by-Skinz

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 18. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Neeee. Ez szörnyű.
2017. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Áhhhhhhhh

Én tuti nem mennék ki a standra olyan férfival, akin ilyen van.

Bár szerintem, aki ilyet hord, az nem is lányokkal mászkál :D

2017. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
NE!
2017. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Én fiú vagyok, de tapasztalatom szerint ez nem jön be a csajoknak. És elsősorban a hátsó felével van a gond, elöl nem lenne rossz. Szóval ennél a fazonnál jobb a sima tanga, az amelyik hátul nem csak egy cérna, hanem normális tanga fazon pici háromszöggel. :) Igaz hogy kicsit többet mutat a fenékből, viszont sokkal mutatósabb, előnyösebb, mint amit te linkeltél, csajoknak jobban bejön. :) Ezt tapasztalatból mondom, mert nekem is van ilyenem, barátnőm imádja, és a haver csajoknak is tetszik. :)
2017. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Ilyenre gondolok:


[link]

2017. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még otthon se lennék ilyenbe nem emberek között :D
2017. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!