Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudhatom, hogy az...

Honnan tudhatom, hogy az ebayről rendelt alapozó eredeti-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Az elf acne fighting alapozóját szerettem vona megrendelni de IHerbön már nem elérhető és az elf honlapjárol 12rzer forintba kerülne szállítással, úgy hogy maga az alapozó 6 dollár. Ebayen találtam egy olyan eladót aki már több százat adott el ebből az alapozóból és az értékelések alapján megbízható az alapozó ára így 3600Ft volt. Sosem volt még ilyesmivel rossz tapasztalatom, de mégis honnan tudhatom, hogy egy alapozó eredeti-e?

2017. júl. 24. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Pl. ha kapott negatív értékelést, ott rá lehet menni, meg lehet nézni, hogy mi hozzá a komment. Ált. ahol kamu cuccot küldenek el, oda úgyis kiírja az, aki kamut kapott. Ha meg nem, akkor más lesz az indok (más terméke rossz minőségű, késett a posta stb.).


Ha még mindig nem vagy benne biztos, kérheted, hogy küldjön fotót a termék aljáról (aztán vagy küld, vagy nem), aztán összehasonlítani Google képekkel (hogy nem onnan szedte-e, és ugyanúgy néz-e ki, mint az eredeti).


Amúgy én azt szoktam észrevenni, hogy ha az USA-ból jön, nem gyanúsan "kínai idő" alatt érkezik meg (1+ hónap) és drogériás a cucc, akkor ált. eredeti, mert én is rendeltem már ilyesmit, csak nem épp ezt a terméket.


Ha meg már megrendelted, akkor képeket keresni a neten vmi beauty bloggertől, és hozzáhasonlítani az üveghez. A hamisítványok ált. azonnal elcsúsznak (más betűtípus, más betűméret, nem az a termék színkódja/neve, nem olyan a kupak stb.).

2017. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!