Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szakács vagyok. Van olyan...

Szakács vagyok. Van olyan szempillaspirál ami sokáig fent marad, nagyon strapabíró? Milyen márkájú?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a szempilláim szépek lennének, hosszabbak, dúsak. Nem igazán tudok kimenni a konyháról sminkelni, ezért szeretném kérni hogy írjatok nekem jó szempillaspirált, ami bírja a gyűrődést!

2017. aug. 11. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem gyakran használok mert alapból olyan dús és hosszú mintha műpillám lenne szóval csak néha kedvtelésből kipróbálom. Most nagyon bejön az Avon mark szempillaspirálja.Egész nap tart este is alig bírtam leszedni
2017. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vízállót keress
2017. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem a Maybelline Lash Sensational.

Gyönyörű szálanként szétválasztott műszempilla hatás érhető el vele, emellett még az a változata is abszolút vízálló, amire ez nincs ráírva.

Egyáltalán nem kenődik vagy pereg le még a nyári melegben sem.

2017. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!