Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 18-30 éves nők! Ti hogyan...

18-30 éves nők! Ti hogyan sminkeltek a hétköznapokra suliba/munkahelyre? Használtok alapozót és púdert?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, hétköznap alapozót, púdert, pirosítót, szempillaspirált és szemöldökport használok. Ha minden este lemosom, tonikozom az arcom+hidratáló krémezem, akkor nagy kárt csinálok az arcommal? Előre is köszönöm válaszaitokat és jöhetnek tapasztalatok is! :)
2017. aug. 12. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

27 éves dolgozó nő vagyok.

Nem sminkelek: munkahelyen, ha bárhova megyek csak úgy a városon belül

Enyhén sminkelek: ha buliba, rendezvényre, vagy nívósabb estélyre megyek


Ha sminkelek, akkor púdert használok.

2017. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szempillaspiral, szemoldok ceruza es bronzosito. Ennyit hasznalok jelenleg mindenhova.

Bar mar legszivesebben semmit nem kennek magamra ebben a melegben. Annyira utalom, hogy erzem ahogy izzadok, es masznak el a dolgok. Gusztutalan erzes. A munkahelyemen szerencsere van legkodni, de mig beerek dolgozni, majd meg esz az ideg. :D olyankor muszaj is korrigalnom.

24l

2017. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hidratáló krémet használok, aztán azt púderezem le, hogy ne csillogjon. Korrektort használok ha valamit el kell tüntetni, meg át szoktam fésülni a szempilláimat és a szemöldökömet átlátszó szempillaspirállal. Ja meg ajakírt kenek a számra, mert folyton ki van száradva. Ez az alap. Ha olyan kedvem van, vagy olyan alkalom van, akkor nem rikító színű rúzs, vagy rendes szempillakifestés, néha együtt a kettő, de az tényleg csak alkalmakra, mert nagyon utálom lemosni a szempillaspirált:D

Amúgy nem értek az arcbőrökhöz, nem tudom hogy ezzel kárt csinálsz-e benne, csak azt tudom, hogy ugyanaz a rutin nem jó mindenkinek. Az én bőrömnek például nem tenne jót a tonikozás, mert még inkább kiszárítaná, ami miatt még inkább hámlana és tömítené be a pórusaimat, ezáltal mitesszereket létrehozva.

2017. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
lemeradt: 20l
2017. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

17 éves vagyok,remélem nem baj,ha válaszolok. :)

Hétköznapokon nem sminkelek,esetleg ha kijött egy nagyobb pattanás arra korrektor, én még suliba járok. Évente 2-3 alkalommal,nagyobb eseményekre szempillaspirált használok smink címszó alatt.Az arcom micellás vízzel tisztítom,ezt használok rendszeresen. Néha arcradír,de nem igazán szeretem./Szép bőr reményében most kezdtem el hámlasztani,és ezzel együtt használni egy fényvédő krémet./


Garnier rózsaszín csomagolásos micellás vize szuper-királyság,ha még eddig nem próbáltad,mielőbb tedd meg! :)

2017. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szemceruzát használok és szemöldökporral korrigálom a szemöldökömet.

24N

2017. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

17/L

Spirál, tus, korrektor ha van pattanásom és szemöldök ceruza, de csak kitöltöm a kis réseket. :) És a tusvonalat sem olyannak kell elképzelni mint amilyen Amy Winehousenak volt, hanem csak egy vékony vonalat húzok. :D

2017. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem csinálsz vele kárt.


Smink nélkül nem lépek ki az ajtón, nekem az olyan, mint a fésülködés.

Szemem alá korrektort teszek, CC krémet használok, pírt, szemöldökömet kitöltöm, ahol gázos és ezt lepúderezem. Plusz ajakbalzsam és spirál.


A bőrápolási rutinom a koreai sémára épül, nem írom le, mert már lepontoztak érte. Neten fenn van.

30/N

2017. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Sehogy nem sminkelek, se munkahelyre, se alkalomra. Ha épp rámjön egy pattanás, akkor korrektorral lekenem.

27/N

2017. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem sminkelem magam csak ha alkalom van de akkor se nagyon.Ha az arcom pattanásos azt sem fedem le korrektorral mivel a bőröm színéhez nem találtam megfelelőt és feleslegesnek tartom.


19/L

2017. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!