Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rosszul néz ki, ha használok...

Rosszul néz ki, ha használok szemöldökport, szemhéjpúdert, szempillaspirált és szájfényt, viszont alapozót nem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, nem nagyon szeretném hétköznap alapozni az arcom, persze alkalomkor pl esküvő azt is teszek, de gáz, ha suliba nem? Köszi előre is :)
2017. aug. 14. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szia! 17/l vagyok. Egy ideig használtam alapozót viszont egyre jobban tönkre tette a bőröm és leraktam. Azóta nagyjából helyre jött. Egyáltalán nem néz ki rosszul ha alapozó nélkül viseled ezeket a dolgokat, hiszen nem kötelező alapozózni. Biztos nincsenek akkora hegek vagy bőrhibáid hogy érdemes lenne elfedni miattuk az egész arcodat. Korektort esetleg ha muszáj, tehetsz. Sokan nem is raknak hétköznapokra alapozót:)
2017. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz ki rosszul.

kis korrektort , púdert , néha kontúrt , szemöldökfilcet és ceruzát , néha szempillatőbe szemceruzát (nem mindig) , szempillaspirált és valamilyen rúzst használok. De mostanában csak a szemöldököm és a szempillámat csinálom meg.

amíg nem muszáj ne is használj alapozót. Én sem használok ,mert eléggé tönkre teszi a bőrt , nem is ronda a bőröm , sőt amióta egy új arcradírt használok olyan jó állapotban van , hogy még korrektort sem használok.

Esetleg próbálj ki egy bb krémet (garnieré elég jó pl).

2017. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Én soha nem használok alapozót, pedig vannak pattanásaim és kis piros foltok az arcomon, viszont úgy vagyok vele, hogy ha lealapoznám, csak rontanék a helyzeten, és sokkal csúnyább lenne, ezért hagyom levegőzni. Sőt mellé elég erős szemsminket használok, és néha rúzsozni is szoktam. Szerintem az emberek úgy vannak vele, hogy egy szemsmink sokkal feltűnőbb, mint egy alapozás. Ha van rajtad alapozó, azt valószínűleg nem sokan veszik észre, kivéve ha valami nagyon durva bőrhibád van. Az alapozó a pattanást sem tünteti el teljesen. Épp ezért szerintem te is hagyd a bőröd szabadon, ne fulladjon feleslegesen 2 kiló alapozó alatt. :D És amúgy sem elvárás, hogy a sminkelést alapozással kezdd, kivéve ha profi sminkesnek készülsz.Remélem segítettem. :D 17/L

2017. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

30 vagyok, a fél életemet végigalapoztam, egy pattanásom nem volt soha, és elkérik a személyimet a lottózóban.


Nem gáz. De az sem, aki alapoz.

2017. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően szép a bőröd, akkor nem gáz. Ha nem, akkor emellett egy ilyen fullosabb smink (szemhéjpúderestül) elég befejezetlenneknek tud hatni.
2017. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!