Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki vett/akar venni Viszkok...

Ki vett/akar venni Viszkok Fruzsi nesszeszert? Aki vett mit gondol róla? Milyenek a termékek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 21:24
 1/7 anonim válasza:
Én szeretnék venni, de egyelőre még nem láttam egy Rossmannban sem.
2017. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
kicsi off #1 siofokon a rossmannban van:)
2017. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sajnos az kicsit messze van tőlem:D de te megvetted?:)
2017. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én még nem vettem meg azért kérdezek véleményeket :)
2017. aug. 16. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik de nekem nem igazán érné meg.Sminkes táskám van,matt folyékony rúzsom az összes megvan,olyan fésűm is van,ajakápoló bár nem olyanom de van sok.Most szempillaspirálból is betankoltam :D úgyhogy majd talán egyszer
2017. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már használtam az említett termékek többségét, és nekem nem váltak be igazán, de tudom, hogy sok embernek meg igen. tehát ez picit lutri (pl. a Lash Princess rajtam katasztrófa volt, keféből nekem csak a Tangle Teezer-félék jók, mert annyira gubancolódik a hajam, hogy a simával csak tépni tudom és fáj a fejbőröm, a K-Lips nagyon undorítóan beleült az ajakvonalaimba hidratálás után is, a Lovely szemfestékszett a drogérián belül tűrhető, de én inkább vennék egy drágább és jobban pigmentáltabb palettát.
2017. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi, egyeltalán nem bunkóságból kérdezem, de miért kell majmolni a Fruzsit?

Attól, h neki bevàltak, nem biztos , h nektek is jó lesz. Mellesleg a rossmanból "vásárolt" termékei vannak egy cuccba szedve... Sztem jobban megérné, mindenkinek a saját ízlése/stílusa alapján összeszedni a termékeket. Legalábbis sztem! :)


20/L

2017. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!