Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki vett már Viszkok Fruzsi...

Ki vett már Viszkok Fruzsi nesszeszert a rossmanba? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vettem, de a termékek többségét ismerem.

A Lash Princess spirál nekem nem jött anno be, de sokaknak tetszik. A Lovely paletta drogériások között egész jó, de attól még nem kifejezetten jó minőségű. A zsebhajkeféből csak hasonlót használtam, praktikus lenne, ha az én könnyen gubancolódó hajamat nem tépné minden, ami nem Tangle Teezer-jellegű gumisörtés hajkefe. A Lovely K-Lips is olyan, ami sokaknak bejött, de nekem szárította a számat, és minden ajakráncomba beleült. Szóval nekem nem lenne jó beruházás, ha megvenném, attól függetlenül, hogy követem Fruzsit.

2017. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia:) Én megvettem és imádom a benne lévő termékeket.

Essence szempillaspirál: Valóban úgy van, ahogy Fruzsi elmondta a videóban. Gyönyörűen íveli és dúsítja a pillákat. Megmondom őszintén, ezt nem is vártam volna egy Essence spiráltól.

Lovely szemhéjpúder paletta: Gyönyörűen pigmentált és tartós színek. Nagyon tetszik, hogy ilyen sok szín van benne. Minden alkalomra jó, iskolától, buliig.

Fésű/tükör: Hasonlóm már volt régebben, nagyon praktikus, főleg így suli előtt akár tolltartóban is elfér.

Ajakbalzsam: Isteni illat, puha ajkakat varázsol :D

Lovely K-Lips: Nagyon szeretem, a ceruza nagyon puha, szépen lehet vele dolgozni. Én a ceruzával nem szoktam beszínezni az egész számat, mert ha arra festek rá a rúzzsal, akkor nagyon cserepesnek tűnik a szám. Alá kell hidratálni. Nagyon tartós, és szép színekben kapható.

És azért is imádom, mert ezt az 5 terméket kb. 3000 ft-al olcsóbban kaptam meg egyben, mintha külön-külön venném. :D Sőt, még egy szuper sminktáskát is kaptam mellé. Hatalmas taps Fruzsinak. Bár azt sajnálom, hogy még egy szemhéjtust nem csapott mellé. :))

2017. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Van róla videó a YouTube-on és abban elmondja a Fruzsi a fontosabb olgokat róla,meg bemutatja,hogy mi van benne
2017. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Megvettem és Imàdom.

A szempillaspirált ma használtam először, fontos eseményre mentem, így jól kellett kinéznem. Nem csalódtam benne, gyönyörűen dúsította, hosszította és szétválasztotta a pilláimat. A fésű nagyon praktikus és hasznos. Az ajakbalzsam valami eszeveszettül jó. Nem csak, hogy elképesztően ápolja az ajkaimat, de még isteni illata is van. A folyékony rúzs is szuper. Nem túl feltűnő, de nagy vele a változás. Szerintem be fogok szerezni belőle még pár színt. A palettát még nem használtam, de semmi kétségem sincs afelől, hogy szupi lesz.

2017. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bori2211 válasza:
63%
Én vettem! A rúzzsal meg vagyok elégedve, bár az összes neszeszerbe ugyanaz az árnyalat volt, és én pont azt az árnyalatot nem szerettem volna, de viszont elég tartós. A szempillaspirált imádom, dúsít és hosszít, de használat után nem árt átfésülni a szempillákat, hogy ne legyenek csomósak. Az ajakbalzsam nem lett a kedvencem őszintén szólva, az illata nem igazán tetszik. A palettával nagyon meg vagyok elégedve, nagyon szép nude színek vannak benne és igen pigmentált. A fésű nagyon praktikus, de mivel még nem használtam, nem tudom milyen a minősége. Maga a neszeszer baromi jól néz ki, nagyon tetszik.
2017. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BrekiX válasza:
nem tudjátok, hogy Szegeden lehet -e még kapni?
2017. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Honnan tudjuk? Menj el és nézd meg mert itt is hol van, hol nincs. Üzlet függő is.Elvileg minden városban lehet már kapni de mi azt nem tudjuk, hogy elkapkodták-e már az összeset. :D
2017. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!