Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla kérdések?

Műszempilla kérdések?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a Rossmannban vagy a DM-ben műszempillát, szerintetek melyik a legjobb?

1)Ezek mennyire természetes hatásúak?

2)Meddig bírják? Több napig, vagy csak pár óráig?

3)Éjszakára fent lehet hagyni?

4)Ha felraktam rá lehet spirálozni vagy attól csak lejön?

És ha valaki tudna segíteni a felrakással kapcsolatban, azt megköszönném. Ja és ez milyen márkájú műszmpilla? [link] És ehhez hasonlókat tudnátok mondani amit drogériában is lehet kapni? Előre is köszi!



2017. aug. 16. 20:19
 1/2 Mesicicus ***** válasza:
Nekem már többször is volt és szerintem nagyon szép bár a feltétele kicsit macerás és nehéz jó ragasztót találni, ezért inkább csak különleges alkalmakkor hordom. Az hogy meddig bírja a ragasztótól is függ de én egy napot mondanék és azt hogy benne aludj nem ajánlom. Viszont egy pár műszempillát többször is fel lehet ragasztani az nem számít hogy már használtad másnap ugyanúgy ráteszed a ragsztót és felrakod (de időnként azért cserélni kell mert tönkremegy). A szempillaspirált úgyszintén nem ajánlanám mert tönkreteszi a hatást és a műszempilláknak se tesz jót. Az én műszempillám Wimp'rs márkájú volt bár a hozzá járó ragasztó nem volt a kedvencem. Tedd rá a ragasztót a műszempilládra, de vigyázz ne kend össze vele a pilla részét mert senki se szeretne össze ragadt szempillákat, várj egy kicsit hogy száradjon és ragacsos legyen majd tedd a az eredeti szempilláid felé(vigyázz ne ragaszd le az eredeti pilláid) de igyekezz minél közelebb rakni hogy ne legyen feltűnő.
2017. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!