Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mennyire vagytok igenyesek...

Ti mennyire vagytok igenyesek magatokra?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat foglalkozom a kulsommel,szinte mar hobbi szinten...az erdekelne,mas is igy csinal? Kb. ; hosszu hajam van,vasalom,de neha rakok fel pothajat,es akkor alul begondoritem...szempillaimat alapbol festem,de van h muszempillat rakok. Kormoshoz 3 hetente jarok hosszu hegyes karmokat csinaltatni,mert rengeteg onbizalmat ad. Nekem az alap napi dolgaim a : 2x furdes : intim lemoso onbarnito testradir bekremezem magam aztan pedikur. Utana 2 ora sminkeles. Mini ruha magassarku alap. Az erdekelne mas is ennyire jol akarja magaz erezni a boreben? :) ha igen ti hogyan?

2017. aug. 12. 08:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Persze. A legtobb no igenyes magara, meg nem is olyan szinten mint te/mi, de figyel hogy apolt legyen, illatos, frissen mosott haja, tiszta ruhaja.
2017. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is figyelek rá, hogy ápolt legyek, de nekem ez már túl sok lenne. Elfoglalt vagyok, hihetetlen sok dolgom van, és nem marad annyi időm, hogy ezt a procedúrát napi szinten végigcsináljam. Tedd ami jól esik, ez nem kritika :)
2017. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
En mindennap sminkelek, habar nem az erossegem ezert csak alapozo, szempilla. festem ki, vagy a szemoldokom, de most tetovaltatva van. Magassarkut jo idobe veszek fel, attol fugg hova megyek. Mert kocsiban felveszem, setalni biztos nem. A hajam 2 havonta festem, 3 naponta mosok hajat. Kormomet is festem ha ugy alakul. Mukormot nem szeretem. Muszempillat szeretem, az sokat szepit az arcon.. Tiszta ruha, illatos haj es apolt. Ennyi a lenyeg... Szerintem:)
2017. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már a műhaj igénytelen. Én is sminkelek, de 2 órán át nem tudnék már mit csinálni. Nekem a natúr vonal jön be.
2017. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Ez már kicsit igénytelenségbe csap át az általad rakott póthajjal és műszempillával, meg magassarkú+miniruha kombóval...

Nekem is hosszú a hajam, de ha póthajat rakatnék, azt csakis fodrásszal. Annál gázabb szerintem nincs, mikor kilométerekről ordít, hogy nem igazi.

Műszempillám van, azt imádom. De három hetente töltetem, nem a tincses/soros változat, ami szintén elég gagyi hatást kelt (szerintem).

Manikűröshöz két hetente megyek, nem szeretem nézni a lenövést. Nekem sima, egyszínű rövid általában, vagy max van rajta egy kis csillám/sellőpor. A hegyes, hosszú karmoktól a gyomrom forog általában, több hetes lenövéssel még "gyönyörűbb" az egész.

Mellette járok kozmetikushoz három hetente, heti egyszer megyek masszírozatatni is.


Bár igaz, hogy én nem ezektől érzem jól magam, és szerintem a te kinézeted lassan inkább a k.vásba csap át, nem az igényesbe.

2017. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Utolso , nem lattad az illetot, nem ismered, lehet hogy ettol fuggetlenul meg te is utana fordulnal az utcan. Lehet ezeket az altalad felsorolt dolgokat igenyesen is viselni. Oke hogy akadnak ilyen Kolompar Andzselikak , akikre ha renezel hanynal, pedig ok is viselnek ilyeneket. De szerencsere meglehet tanulni ezekkel is jol kinezni
2017. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is hosszú hajam van, de nem vasalom, mert alapból nyílegyenes (sajnos). Nedvesen be szoktam fonni és úgy alszom és ha kibontom, akkor hullámos lesz, amit szeretek. Nem festem a hajam, és igazából samponon kívül mást nem nagyon teszek rá.

Nem sminkelek, szerencsére nincsenek nagyon bőrhibáim. Ha mégis jön egy pattanás, akkor korrektorral eltakarom. A szememet nem festem, mert azt utálom. A szemöldökömet szedem, de normális mértékben, a természetes formáját megőrizve.

Műkörmöm sincs, le szoktam vágni magamnak nem is festem. A fürdésen kívül még szőrteleníteni szoktam rendszeresen.


"Mini ruha magassarku alap."

Szerintem ezeknek semmi közük az igényességhez.


"Az erdekelne mas is ennyire jol akarja magaz erezni a boreben? :) ha igen ti hogyan?"

Igen, szeretem jól érezni magam a bőrömben, de ez nincs összefüggéssel a sminkeléssel meg a műkarmokkal. Én akkor érem jól magam, ha csinálhatok valami hasznosat.

2017. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretek sok időt tölteni ilyesmivel, de néha veszek ezt-azt változatosságnak. általában kifestem a szám és egyszerűen, nőiesen öltözködöm. mindig van rajtam valami ékszer.
2017. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kez,nagyon arik vagytok:) te kedves ismeretlen kurv*azo kva, nem lattal,nem tudhatod. Piros (y)
2017. aug. 12. 18:25
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Én annyira nagyon sokat nem foglalkozok a külsőmmel, de igénytelen se vagyok. Táplálkozásra odafigyelek (mert az is fontos szerepet játszik), imádok sminkelni, ez egyfajta hobbi számorma, sokféle sminket szoktam csinálni. Bőrápolásra megitn csak odafigyelek, próbálok minél több természetes terméket használni, de minden nap nem fürdök, csak ha leizzadok, vagy olyan helyen voltam/koszos melót csináltam, stb. (ezért találták fel a parfümöt:D) Természetesen arcot mindennap mosok, meg megmosakszom intim testtájékon. Hajápolást illetően viszont analfabéta vagyok, szóval csak megmosom, és megfésülöm naponta többször :"D Egyébként hosszú hajam van. Öltözködést illetően eléggé változatos outfitokat rakok össze, leginkább darkosan, metálosan öltözködöm, de egy finomabb, élénkszínű vonal is van az öltözködésemben.A körmöm könnyen törik, illetve utálom a körömlakk szagát, szóval az csak szimplán rövid.
2017. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!