Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » QUPIDÓ teszt mennyire MEGBÍZHA...

QUPIDÓ teszt mennyire MEGBÍZHATó? Halvány pozitív tesztem van, rendes széles jól látható csík. De sajnos volt már hasonló, csak az keskeny halvány csíkos volt, nem is voltam babás

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik terhesteszt megbízható, márkától függetlenül.Én One Step-et használtam, amit neten rendeltem kb. 100 ft-ért darabját.Mivel nagyon kicsi HCG-re már reagálnak, így csak akkor lesznek pozitívak, ha tényleg terhes vagy.A semmitől nem színeződik el.Szerintem a múltkor csak szellemcsíkos volt.Ha most jól látható, és színes (olyan színű mint az első csík), akkor mindegy, hogy mennyire halvány,ott baba van!
2010. jún. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig halványan,de mutatta és mindig igaza volt.Dokik azt mondják ha halvány akkor ott már van valami.
2010. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy akkor 2 nap múlva csinálj egy másikat.Azon már még erősebbnek kell lennie a csíknak ha baba van a dologban.

Egyébként a Qupido jó teszt.

Szerintem terhes vagy:)))


23 hetes km

2010. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10-es érzékenységű tesztet nem érdemes használni, mert 10-ig még a férfiakban is lehet hcg...


[link]

2010. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!