Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen korai az alapozó?...

15 évesen korai az alapozó? Rosszat tesz a bőrnek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép a bőröd, akkor felesleges 15 évesen.

De amúgy ha rendesen használod, aláhidratálsz, szépen viszed fel (nem vakolat) és este alaposan lemosod, akkor szerintem jó.

2017. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyúgottan. Eltűnteti a börhibájidat mindíg mosd le este.
2017. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségű alapozót használsz és este lefekvés előtt lemosod akkor semmi rosszat nem tesz a bőrnek. Használd nyugodtan.
2017. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzőekkel teljesen egyetértek. Ha nincs bőrhibád, akkor felesleges. De ha használsz is, ne a legolcsóbb vackot és ágyba smink nélkül bújj.
2017. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
48%
Egyrészt árt a bőrnek, mert nem tud annyira szeelőzni, meg ki tudja miből van, szerintem ne rakd az arcodra. Másrészt még ha vannak is bőrhibáid, nem fog senkit se érdekelni, sőt vonzóbb a természetes bőr mint amikor tiszta "egyenes" az egész.. Szerintem ne használd, nem látok benne pozitívumot :)
2017. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Használj inkább BB krémet. Hidratálja az arcod, de azért van egy alapszíne és minimális fedése is. Szépen kiegyenlíti az arcod színét, eltünteti a piros foltokat. Nyilván ebből is érdemes nem a legolcsóbbat megvenni.
2017. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
87%

Szia :)


A barátnőmnek szép volt a bőre, de ő elkezdett alapozót használni és mindegy, milyen óvatosan csinálta vagy mit rakott alá, 3 év alatt olyan ragyás lett a bőre, hogy most már muszáj alapozót használnia mert nagyon tönkre ment az arcbőre. Én a helyedben meggondolnám, alapozó nélkül is lehet szép sminket készíteni, sőt :)

2017. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia. Én is 15 éves vagyok és én is használok mondjuk irtó keveset de mindegy. Szerintem nem túlzás ha szépen elkened és kevés van rajtad. Én is csak azért használom mert nagyon nagy velem született karikáim vannak a szemem alatt. Jót biztos hogy nem tesz de ha alatta ha hidratálod biztosan nem olyan nagyon káros mint nélküle :)

Ja és még annyi hogy azok akik 3 év múlva ragyasak lesznek azok rengeteg réteget visznek fel...

2017. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak akkor használj, ha indokolt, és ha tényleg zavarnak a bőrhibáid. Egészséges semmilyen korban nem lesz, hiszen nap közben nem szellőzik a bőröd.

Viszont tényleg nem árthat, ha hidratálsz előtte/utána, vékonyan viszed fel NEM KÉZZEL, elkened rendesen, este pedig lemosod (erre nagyon ügyelj).

2017. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!