Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért van az hogy a pink panda...

Mért van az hogy a pink panda weboldalon 4x annyi egy sminkcucc ára, mint mondjuk az eredeti weboldalon, és mégis, rengetegen onnan rendelnek?

Figyelt kérdés
Ez igazából nem nagyon egy kérdés, csak egy tanács, az ezt megnéző nőtársaimnak. Én pl. a BH Cosmetics-es Contour & Blush Palettát néztem meg ami pink pandán 6890 Ft, az eredeti weboldalon pedig 6.99USD, ami kb 1700Ft-nak felel meg. Szóval a negyede. De ha mégis tud valaki ésszerű választ írni, azt megköszönném!

2017. aug. 27. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Amiket nem EU-s országból hoznak azokért vánot kell fizetni és 7USD-s termék nem 1700 hanem 2100 eleve.Na most jön hozzá a vám,a szállítási költség meg a nyereség mert akkor nem lenne értelme eladni ha nem nyerne rajta semmit.Azért rendelünk onnan ennyien mert lehet a helyszínen fizezni és ahoz nem kell megadni az ember bankszámla számát külföldi olnalaknak.
2017. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Sokan nem szeretnek külföldfől rendelni. De amúgy részben igazad van. Én a minimális vásárlási összeget is utálom 😑
2017. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én az aliexpressről szoktam rendelni, ott nem kell vámot fizetni, majd kiderül, hogy itt kell-e, ha kell, legalább tanulok belőle, de szerintem még vámmal is sokkal jobban járunk, mint négyszeres áron. Amúgy ilyen híres oldaltól szerintem nem kell félni, hogy megadd a bankkártyaszámod. Az ebay-ben mondjuk én sem bízok

2017. aug. 27. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Aliexpressen minden hamisitvany azert olyan olcso

A pink pandarol en tobbszor rendeltem de ott eredeti van

2017. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eredeti angol weboldalról rendelem ezeket, aliexpressről csak olyan dolgokat rendelek, amiről tudom, hogy a boltban is ugyanazt a kínait árulják(pl.bizsuk), vagy például,most a szempilla göndörítőt is onnan rendelem, mert nem hiszem, hogy abból is jobb lenne a márkás
2017. aug. 27. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

"Amúgy ilyen híres oldaltól szerintem nem kell félni, hogy megadd a bankkártyaszámod. Az ebay-ben mondjuk én sem bízok"


Ez a két mondat tök ellentmond egymásnak.


Aliexpress nekem nagyon ratyioldalnak tűnik, nem tudom, hogy megy ott a fizetés, de ebayen szinte mindenki a paypal-t preferálja.

2017. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
En mobiltokot pay-pal-al rendelte. Az ebaytol es nem lett semmi,de egyszer nem hoztak ki egy uvegfoliat a telomra :(
2017. aug. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!