Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok milyen műköröm vagy...

Lányok milyen műköröm vagy manikűr a kedvencetek? Gyakran változtatjátok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2017. szept. 6. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

20/l

Sosem volt műkörmöm, és nem is szeretnék, egyrészt sajnálom rá a pénzt, másrész meg furán érezném magamat vele és sokmindennél zavaró lenne. Géllakom sem volt soha, az mondjuk sok emberen tetszik, de magamnak azt sem feltétlenül csináltatnék, viszont sima körömlakkal szeretem kifesteni a körmeimet, de leginkább csak egyszínűre, esetleg fedőlakkal (pl repedezős, csillogó), a díszítést és a körömmatricát nem érzem hozzám illőnek, csak máson tetszik.

2017. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
22%
Sima lakkot használok, általában sötéteket (fekete, bordó, sötétlila). Kis szar szögletes körmeim vannak amúgy, felesleges egyéb vackokat rátolni, el se férne rajtuk pl. egy matrica.
2017. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Régen műkörömmel kezdtem, akkor volt csillámporos, egyszínű, francia.

Most géllakk van, 3 hetente járok és legtöbbször sima egyszínű.

25

2017. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére erős és gyorsan nő a körmöm, így nincs szükségem műre, kivéve, ha mégis letörik egy, akkor kipótoltatom arra a pár hétre, mire megnő.

Kedvencem a klasszik francia, a gyűrűsujjon vmi extrával (matrica, csillám...) és a pasztell színek.

3-4 naponta festem magamnak. Ahhoz túl gyorsan nő, hogy körmöshöz járkáljak vele.

27

2017. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem műkörmöm van, 3 hetente járok körmöshöz. Az egyszerűbb, letisztultabb dolgokat szeretem, nem szoktam mintát vagy matricát kérni, max. 1-2 kis kövecskét, de azt is ritkán. Sokszor csak egyszínű, francia illetve a csillámosat is szeretem.
2017. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
87%
Nekem géllakkom van. Magamnak csinálom. Most kék a körmön, de szeretem még a nude, bordó, rózsaszínes, lilás színeket is. Vagy csillámos körömlakkal vagy egyszerű mintákkal esetleg apró strassz kövekkel dobom fel 😊
2017. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

3 órát volt műkörmöm mert egy régi barátnőmnek kellett egy áldozat a műkörmös vizsgájára, soha többet.

A gél lakk tetszik de úgy tudom hatalmas macera leszedni, eddig festeni se szerettem de most rákaptam, fekete, vörös, fehér és világos bézsre szoktam festeni és most belebuzultam a körömnyomdába szóval az mindig van rajta, tegnap cuki bagylok voltak, de már jött le a lakk, most ilyen nagyon világos pasztel lilás bézsen fekete indás-rózsás csipke van nyomdázva.

21/L

2018. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én színem a rózsaszín! Minden esetben
2019. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Évekig műkörmöm volt, de már második éve nincs, meguntam a túl mű kinézetet. Japán manikűrrel erősítettem meg a körmeimet, gyönyörű fényesek, erősek, hosszúak, pedig korábban mindig is gyengék voltak. Van, hogy lakkozok, szeretem a fémes, és élénk színeket.

32N

2019. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gél lakkom van, 3 hetente járok újat csináltatni. A szolid, visszafogott mindig, általában nude színeket kérek egy kis csillámmal vagy egy két kővel, de szeretem a pasztell színeket is
2019. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!