Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikorra lesz megint kb....

Mikorra lesz megint kb. szedhető állapotban a szemöldököm?

Figyelt kérdés
A szemöldököm elég vastag és formátlan volt, ezért múlt héten megpróbáltam kicsit alakra szedni,vékonyítani. Viszont szerintem túl vékonyra sikeredett,habár jobban kiemeli a szemem.Egész héten szedtem Biovanne-t,ami elvileg elősegíti a növést meg 1-2x ricinussal is bekentem.Kezd is előjönni egyre több kicsi szál. Szerintetek így november végére megnő már annyira,hogy ismét vastagabb legyen és formára szedethessem rendesen kozmetikussal? Fontos lenne,mert akkor lesz a szalagavatóm is.

2017. szept. 9. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked milyen gyorsan nő, nekem addigra simán visszanőne. Főleg ha kened ricinussal is, akkor szerintem nincs miért aggódni.

De ha picit hiányos lesz, akkor sminkkel is pótolhatod. Ja és mindenképp egy jó kozmetikushoz menj, nehogy szalagavató előtt rontsa el.😕

2017. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!