Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet a műkörömre?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nagyon tetszik. Sajnos a saját körmömmel soha nem jutok el odáig hogy szép hosszú legyen. Egyszerűbbnek és gyorsabbnak gondolom:)

2017. szept. 13. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el nekik,hogy szeretnél műkörmöt mert nem szereted a saját körmöd.
2017. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én szüleim sem engedik, pedig 16 vagyok, és már 3 éve szeretném kipróbálni. Viszont mára beláttam, hogy igazuk van, és én sem szeretnék műkörmöt,mert baromira tönkretenné a saját körmöm. Láttam pár barátnőm körmét hosszú hónap körmözés után, és mit ne mondjak hát borzasztó... A te döntésed, de én a helyedben nem rontanám el a körmmet ilyen fiatalon. :D Bár nem írtad, de ha egy alkalomra szeretnéd attól még semmi bajod nem lesz, de hosszabb távon igen csak gyilkolja a körmeidet.:)
2017. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy szeretnél hosszabb körmöket, de a tiedből nem megoldható. Biztosítsd őket, hogy alaposan utánanézel, milyen szalonba mész, és ne a legdurvább hosszal kezdd :). Plusz ha alapvetően úgy érzed, nem állnak hozzá úgy, akkor egyszerű fazont válassz, ne stilettót meg csicsásat.
2017. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok és az a véleményem, hogy ha találsz egy jó körmöst az nem fogja szétreszelni a saját körmödet, de 3 hetente újra kell csináltatni, ami nem kevés idő és pénz, így ilyen fiatalon inkább jó minőségű körömlakkot használj, az sem olcsó, de legalább begyakorlod, hogy hogyan kell szépen körmöt lakkozni, erősíti is a körmödet, így könnyebben lesz szép hosszú.
2017. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy vagyok vele hogy egy próbát megér! A műkörmös akihez menni szeretnek egyszerűen kaprázatosan megcsinálja. A barátnőm mar jo ideje jár hozza panaszt még nem hallottam a munkájára. Hosszabb tavon szeretném hogy legyen. Próbáltam mar tenyleg mindent. Ha körömlakkot használok igaz nem tör be olyan hamar de nem éri el azt a hosszt amit szeretnék.
2017. szept. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!