Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan győzzem meg a NAGYON...

Hogyan győzzem meg a NAGYON szigorú szüleimet arról, hogy lehessen orrpiercingem?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!

2016. márc. 3. 19:25
1 2
 1/12 anonim válasza:

szia, talán el kéne érned, hogy megbarátkozzanak a látvánnyal, az én szüleim sem engedték, úgyhogy nagy nehezen megbeszéltem anyuval, hogy akkor csak hadd rakjak olyat, amihez nem kell átszúrni az orrot, ilyen kapcsos (karika, ha te olyan pöttyöt szeretnél az nehezebb ügy), és végülis mikor látta, hogy kitartok mellette és nem tágítok, kilövethettem. egyébként azóta kivettem egy napra, és máris összefort, semmi sem látszik, szóval egyáltalán nem ártasz vele (szerintem) Amúgy, az a "mű" piercing teljesen ugyanúgy nézett ki, mint az igazi.

sok sikert :)

2016. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mondjuk az sem mindegy,hogy hány éves vagy
2016. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát csak az a baj, hogy tényleg szörnyen szigorúak, mindenben, és megkérdezni sem merem, mert félek, hogy megint üvöltözés lesz belőle. Karikát szeretnék én is. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. márc. 3. 20:58
 4/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok...
2016. márc. 3. 20:59
 5/12 anonim válasza:
Pedig ha meg sem probalod megkerdezni nem fogsz sokra menni :/ azert ez az orrpiercing dolog nem olyan durva...sot...kb.mint egy fulbevalo. Masik megoldas hogy lazadsz es elmesz magadnak megcsinaltatni es kesz teny ele allitod a szuloket, bar ezt nem ajanlom, mert attol meg a nem szigoru szulo is kiakad. Probald megkerdezni lehetoleg mikor jo kedvukben vannak, vagy amikor nem tudom ott van a mamad vagy valamilyen rokonod, hatha melled allnak es segitenek:D
2016. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát komolyan átgondolva, ha csak úgy magamtól elmennék, akkor vagy kivernék belőlem a szart is, vagy kidobna a házból... Szóval ja, elég rizikós lenne :/
2016. márc. 3. 22:34
 7/12 anonim válasza:
Olyan nagyon létfontosság az orrpiercing? Mert ha vársz 2 évet azt csinálsz amit akarsz magaddal... Addig próbáld túl élni hogy nincs orrpiercinged.
2016. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsapni nem fognak, hisz a túlzott szigorúság elméletben azért van, hogy megneveljenek, azaz a te érdekedben (az már más kérdés, hogy hülyeség). Ha kicsapnak, mi értelme volt szigorúnak lenni? Érted...
2016. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, itt nincs értelem. Kidobnának, indulatból. Én ismerem, és ha egyszer ideges lesz, akkor képes lenne legyilkolni is. Na mindegy, köszönöm a segítségeket, majd ha 18 leszek, megcsináltatom.
2016. márc. 4. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Legyilkolni! Haha. Sírok. :'D Azért ne túlozzunk. Ha komolyan gondoltad, nagyon gyerek vagy még. Később rá fogsz jönni, hogy több értelem volt abban, amit a szüleid csináltak, mind amit kislányként felfogtál. :)
2016. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!