Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Extrém világos bőrre tudtok...

Extrém világos bőrre tudtok alapozót ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon világos bőröm van, én hullafehérnek mondanám, úgyhogy az alapozóvásárlás állandó probléma. Tudtok esetleg drogériás alapozót ajánlani?

2017. szept. 23. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannban meg dmben kapható sajnos nincs, én az összeset végigpróbáltam, mindegyik sötét hullafehér bőrre. A NYX ugyan nem drogériás de viszonylag olcsó, a Total Control alapozójukból van nagyon világos de az nekem meg minőségileg nem vált be úgyhogy nem ajánlanám de azért kipróbálhatod hátha neked beválik. Én a Body Shop shade adjusting drops nevezetű alapozó világosítót használom, bármilyen alapozóhoz lehet keverni ami bevált csak túl sötét. Loreal infallibe 10-eshez keverem és 1 nagyobb csepp elég 1 pumpa alapozóhoz úgyhogy nagyon lassan is fogy, szerintem megéri az árát. 5ezer körül van ha jól emlékszem
2017. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! lehet hogy az alapozóvilágosítás lesz tényleg a megoldás
2017. szept. 23. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon durván fehér bőröm van, Alverdés alapozót használok, a legvilágosabbat (de nem tudom, melyik fajta, ilyen kis pumpás adagolója van)
2017. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legközelebb ránézek az Alverde termékekre is! köszönöm!
2017. szept. 27. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem extrém világos a bőröm. Ezekkel az alapozókkal voltam megelégedve, amikből volt megfelelő árnyalat:

[link]


[link]


[link]


[link]


Púderből pedig:

[link]


[link]

2017. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Illetve még elfelejtettem, hogy lehet kapni fehér színű alapozót ilyen halloween és egyéb sminkekhez. Beszerezhetnél egy olyat és azzal lehet világosítani. Vagy ha nem ragaszkodsz a nagyon fehérséghez egy alkalommal kb szoli és máris jobb lesz a szín.
2017. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!