Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig szabad erőltetni a...

Meddig szabad erőltetni a fültágítót?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy meddig érdemes erőltetni bele a miliket? Könnyen kiszakadhat a fülcimpa? Mennyire kell hogy fájjon, és mennyire merjem beleerőltetni a nagyobb tárgyakat? Most van benne egy szívószál, és szeretnék bele rakni 1-2 milivel nagyobb gumis cuccot, de félek, hogy kiszakad vagy nemnlesz jó vége, mert elég nehezen megy. Akinek fültágesze van tudna nekem légyszives segíteni?

#fül #fültágító #milliméter #tágító earplug
2017. okt. 9. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ömm,egy apró kérdés..miért van benne szívószál? Ha normális fültágítókat használtál volna kezdettől kezdve olyan minden 2. héten mehetnél egy milivel feljebb,de van akinek gyorsabban is megy(mert gyorsan gyógyul a füle) Én a helyedben 1 milinként mennék,ha nagyon sietsz is minimum 1 hetet várj,mert könnyen begyulladhat.Sajnos ehhez idő kell.
2017. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) nem tudom hol lehet venni úgymondd fültágítószettet, de igazából tök mind1 mert már megvan szépen sorba hogy miket fogok belerakni, és már van 10milis tágeszem csak ugye még nem fér bele, és arra gyúrok:D már olyan 6-7mili belefér a fülembe, de ahogy haladok, egyre nehezebb meg többet kell vele szenvedni, hogy minden sikeres legyen. Sokszor félek attól, hogy kiszakad a fülcimpám ha nagyon erőltetem, bár tudom, hogy ahhoz elég tehetségesnek kell lenni, de azért még is bennem van:D báttyám sem tágítóval csinálta, ő is mindenfélét tett bele, tollbetéttől kezdve, szívószálig:D de lehet, hogy elég viccesen hangiz ez a kérdés, hogy milyen könnyem szakad ki a cimpa, de elég elővigyázatos szeretnék lenni, hogy 100% ne legyen baj:D
2017. okt. 9. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Neten kb bárhol, alixpressen vettem 8mm-ig szettet, másfél dollár volt és bár nem az acryl a legjobb higiénikusabb mint egy tollbetét vagy szívószál, ennyire ne legyél szerencsétlen, google vagy valami?

Rendes szettel 2 hetente 1mm simán belefér de többet ne, ha túl gyorsan tágítod roncsolódik a szövet és mások szavával élve olyan lesz mint a macska segglyuka.

2017. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat:D de arra még azért kíváncsi vagyok hogy ha erőltetem ki e szakadhat? Vagy az esélytelen?:D Ha nem, akkor mekkora az esélye?
2017. okt. 9. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Az egész füled nem fog ketté szakadni de ha eleged húzod a bőrt megeshet hogy egy kis szakadás lesz rajta persze ez elég extrém eset és nagyon kell fájnia hogy eddig húzd.
2017. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne itt éld ki magad Kleo :D
2017. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ANYADXD
2017. okt. 10. 22:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Emese maar😂
2017. okt. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!