Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D szempillát viselő lányok,...

3D szempillát viselő lányok, a sírás mennyire viseli meg a pilláitokat?

Figyelt kérdés
Számomra ez a nagy hátránya a dolognak,hogy nem tudok egy jót bőgni, mert a könnytől a ragasztó valahogy mintha belepárologna a szemembe, és nagyon csíp..a pillák összeragadnak, ami aztán ha nagy nehezen megszárad, és kifésülöm, már nem az igazi, és hézagok vannak benne:( Nektek mi a tapasztalatotok ezzel?
2017. okt. 10. 16:57
 1/3 A kérdező kommentje:
tényleg iszonyat tragikus a kérdés, gondolom nagyon megerőltető lett volna inkább csöndben maradni:)
2017. okt. 11. 05:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt hasztalan kiírnod, engem egy életre lebeszéltél róla :)


Elkacérkodtam a gondolattal, hogy feltetetek műszempillát, de ilyen infók ismeretében , inkább nem. Kontaktlencsét viselet, mostanában műkönnyet is kell használnom, mert szárad a szemem. Feltételezem, a műkönnytől is ez lenne.


Szóval, így ismeretlenül is köszönöm Neked, hogy nem költöttem hasztalanul a pénzemet :)

2017. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazán nincs mit:D Egy barátnőm (aki másik helyre jár) azt mondja, sokat sír ő is, de nem tapasztalt ilyesmit. Valószínűleg lenne olyan ragasztó, ami nem okoz ilyen jellegű problémát, de mi amiket kipróbáltunk pillásommal, mindegyik ezt eredményezte:(Pár napja inkább sorosat ragasztok magamnak Duo ragasztóval,lekopogom, ezzel egyelőre nincs problémám(a 3 d sokszor magától is csípett, száradás után), de ha be is csúszik egy sírás, akkor is annyi, hogy leszedem, de nem kell utána még egy hónapig az összeállt pillákat nézegetnem:)
2017. nov. 27. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!