Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék emberi áron 75 F...

0lányka0 kérdése:

Szeretnék emberi áron 75 F méretű bikinifelsőt. Nem akarom elhinni, hogy csak 15 000 felett vagy esetleg/állítólag turiban lehet találni. Minden évben a sírás kerülget. Bárkinek bármi infója?

Figyelt kérdés
Ha bárkinek van jó infója, kérem segítsen. Olyan jó lenne végre egy fiatalos, szép bikiniben megjelenni a strandon magabiztosan egy tökélete méretű felsőrészben ami nem mamás.

#bikini #nagy mell #75F #75 F #fürsőruha
2016. jún. 14. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

F&F fürdőruhái között szerintem van ilyen nagy méret is. És az nem a drága kategória.

Egyébként tényleg jó fehérnemű üzletekben a legesélyesebb, pl. Triumph, és azok valóban nem olcsók.

Esetleg kínaiban próbálnám meg. Ott tuti van nagy méret, de nem biztos, hogy fiatalos lesz.

De azért megéri körülnézni.

2016. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
F&F-nél nincs ilyen. Nagy kosár nagy körméret. Kis kosár, kis körméret. kínait is néztem, ott egyáltalán nem találtam nagy kosarúakat (kivéve szintén, amit kövéreknek gyártanak), Triumphban pedig ami nagy méret az 1. iszonyat drága, 2. egyáltalán nem fiatalos.
2016. jún. 14. 11:55
 3/21 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudok.

Nekem egy ismerősömnek van ilyen nagy mérete, úgyhogy ő egyébként vékony, ő Triumph-ban szokott vásárolni, melltartót is, bikinit is.

De biztos vannak még ilyen üzletek. Nálunk csak Intimissimi van még, de ott nincsenek ilyen nagy kosarasok.

De ha olyan helyen élsz, pl. Pesten, akkor tuti több "szaküzlet" van.

2016. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy neten esetleg lehetne nézelődni, mert ott mindig nagyobb választék van. És talán van ilyen méretekre specializálódott oldal is.
2016. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért hát ilyen nagy a melled? És mitől? Hány éves vagy?
2016. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mert ekkorára nőttek, azért. :)

mindenesetre ettől a kommenttől nem jutottam előrébb...

2016. jún. 14. 12:21
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként 25 vagyok.
2016. jún. 14. 12:21
 8/21 anonim ***** válasza:
6%
Értem huh akkor az szép gratulálok hozzájuk!!! Nekem minden álmom 1 ilyen barátnő!!!
2016. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Gratulálni egy mellhez... Mekkora nyomorék vagy :)


Kérdező,ha esetleg mennél külföldre (nem kell túl messze,pl Bécsbe),a Victoria's Secretben vannak ekkora méretű bikinifelsők,10000 Ft alatt is,amik jól néznek ki.

2016. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Keress olyat amit hátul meg kell kötni, ott tökmindegy mekkora az alap körméret, te állítod be.
2016. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!