Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mentőápolónak fültágító...

Mentőápolónak fültágító megengedett?

Figyelt kérdés
Nem túl nagy , 10mm körül

2017. okt. 16. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Én sajnos rendszeresen szoktam látni a környékünkön fültágítós, piercinged, agyontetovált mentőápolót, úgyhogy sajnos igen.
2017. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remelem egy piercinges fultagitos agyontetovalt ember fog segiteni rajtad egyszer :)
2017. okt. 19. 18:38
 3/7 anonim válasza:

Egyes, en meg a legmagasabb szakmai alazattal, az uj eljarasrendeket kovetve, ismereteimet folyamatosan bovitve latom el a hivatasomat, legyen szo barkirol. Sot, adott esetben mosolyogni is szoktam a betegre, es sokszor megkoszontek mar, hogy szeppe, vidamma tettem nekik az utat, csak ugy repult az ido.

De en szamodra csak egy rossz arcu, negativ szemely lehetek, csak azert mert az egyenruha alol kilog a tetovalas? Jar a taps! :)

2017. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Kerdezo, hivatalosan nem kizaro ok a fultagito sem szerintem, de sajnos vannak az egyeshez hasonlo, beszukult latokoru vezetok, akik nem nezik jo szemmel.
2017. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnyugodtam es igen tapasztaltam sokszor
2017. okt. 19. 19:05
 6/7 anonim válasza:
Szia. Mentőápolóként nem kizáró ok a tetoválás, a fültágító és egyéb más dolog. Nekem a nyakamon tetoválás van, ami eléggé látszódik és így vagyok ápoló. Bár a fültágítóval én eléggé vigyáznék, mert a kedves részeg emberek előszeretettel szoktak vergődni és nehogy kitépjék a füledből. Egyébként kedves első válaszoló. Miért sajnos? Egy tetovált, fültágítós vagy egyéb ilyen jellegű beavatkozáson átesett ember nem tudja ellátni azt a feladatkört amit kiszabnak neki? Nem divatbemutatóra készülünk, hanem arra hogy az épp segítségre szoruló betegeken segítsünk.
2017. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok.

Ne haragudjatok, teljesen igazatok van. Ezennel elnézést kérek mindenkitől, a munka pedig, amit végeztek, nagyon szép.

2017. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!