Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beragadt a fültágító, hogyan...

Beragadt a fültágító, hogyan szedjem le?

Figyelt kérdés

Tehát műanyag tágítóról van szó, tegnap tágítottam és ahhoz hogy meg tudjam tisztítani, lekéne vennem az elejét. De beragadt!! Biztosan jó fele tekerem, de az Istenért nem jön le. Lehet hogy az alvadt vértől ragadt be, vagy azért nem megy mert még nagyon bevan gyulladva/dagadva? Vizes áztatást is próbáltam már, de semmi... Valami segítség?

Kritikákat mellőzzézek köszi😄



2017. okt. 22. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Pedig ki lehet azt szedni, max a bőröd szakad 🙁
2017. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha be van gyulladva/dagadva minél hamarabb ki kéne venni! Meleg áztatást próbáltál? Meddig?

Én is megszívtam már a műanyaggal, betiltatnám.. :/

2017. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Óvatosan nyomnd ki, valami fertőtlenitőt vagy vizet tegyél rá, ha tegnap még kijött ki fog ma is.
2018. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!