Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Profi sminkeshez van időpontom...

Profi sminkeshez van időpontom holnap, de akad az arcomon pár pattanás utáni heg. Nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt, nem szeretném, hogy így lásson. Egy sminkes ezt hogy fogadja?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem naponta lát ennél rosszabbakat... Komolyan, pár heg miatt felesleges aggódnod. Erről szól a munkája.
2017. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért mész profihoz, ő tudja, hogy hogyan kell eltakarni őket. Ne aggódj, ebben semmi nincsen.😊
2017. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az (is) a munkája, hogy azokat profin eltakarja, lefedje. Ne aggódj miatta, valamilyen bőrhibája mindenkinek van, nincs ebben semmi szégyellnivaló.
2017. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy fogadja majd, hogy örülni fog neki miután eltakarta, hogy mennyire fog neked tetszeni.
2017. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Próbasmink lesz egyébként csak, ezért már elgondolkoztam, hogy átrakatom későbbre, addig pedig belehúzok a sebgyógyításba. Piros pöttyök random a fejemen, senki nem szeretem, hogyha így lát, nemhogy egy sminkes.
2017. okt. 29. 08:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolga, ezért profi sminkes. Neki ez teljesen természetes, nincs semmi szégyellni való ebben.
2017. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Vannak kisebb foltok, de van ami kisujj körömnyi pirosas heg. Még én is undorodom magamtól így a tükörben. Nem tudom, illene-e alig egy nappal előtte lemondanom az időpontot.

2017. okt. 29. 11:14
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem illik, pláne ezért. A sminkesnek az is a dolga, hogy ezeket eltüntesse.
2017. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ne mondd le, kérdező, az a munkája, hogy eltakarja a bőrhibákat és kiegyenlítse a bőrödet. senkinek sem tökéletes a bőre, vannak rajta foltok, pattanások, heges, mitesszerek, tág pórusok... ne szégyelld előtte.
2017. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon felfújod. Ne keríts ekkora feneket pár piros foltnak. Undorító... ugyan, eredj már.
2017. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!