Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy szeretnék pár smink cuccot?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,nemsokára 14.

Csak korrektort szeretnék használni a pattanásaimra,szempillaspirált,néha szemzeruzát,és egy kis szájfényt vagy szolidabb rúzst.

Már van pár sminkcuccom amik újságokhoz jártak,és sokszor sminkeljük ki egymást a barátnőimmel.

A végeredmény szép szokott lenni,a barátnőim és anya is megdícsérte már,van érzékem hozzá.

És ne arra gondoljatok hogy zöldel meg pirossal akarok monoklit gyártani a szemem körő,egyszerű barnás színeket szeretnék használni.

Eddig is elvettem már párszor anya szempillaspirálját,és nem szólt érte.

Ő is szokta magaát sminkelni alkalmakra,és van mikor engem is kiszokott pl esküvőkre :) .

De nem tudom mit szólna ahhoz hogy ilyen cuccokat akarok venni,mert egyébként nagyon szigorú,a lábam leborotválásáért is harcolnom kelett.

Tudom ez most olyan mintha két különböző anyukát írtam volna le,én sem értem igazán :D

És ha lehet ne jöjjetek azzal hogy mond meg neki kerek perec.



2017. okt. 30. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibák miatt,mentdségemre legyen szólva hogy sötét van :D
2017. okt. 30. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szia Anya, elkezdtek pattanasaim lenni, ezert szeretnek korrektort hasznalni, elmegyunk vmikor venni? Es kaphatok egy szempillaspiralt, mert alkalmakkent szeretnem hasznalni?"

Szemely szerint en meg szajfenyt,ruzst nem hasznalnek a helyedbe, altalanos iskolas vagy, majd gimibe raer az. Amugy nem kell ezt tul bonyolitani, nem fog ezert megolni. Ha esetleg nem menne bele akkor a zsebpenzedbol elmesz venni.

2017. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Vedd meg magadnak.
2017. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

en majdnem 15 voltam, mikor megkerdeztem, hogy hasznalhatok-e bb kremet. azt mondta igen. aztan mikor az elfogyott, apa vitt el drogeriaba, ott alapozot es korrektort vettem mar, fel se tunt neki. szempillaspiralt most 1 evvel (1 honap mulva 16 leszek) kesobb kerdeztem meg, hogy lehet-e. azt mondta igen.

szerintem csak annyi az egesz, hogy beszeld meg vele, ugyse tilthatja meg.

2017. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!