Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi az értelme a lyukas fülcimp...

Mi az értelme a lyukas fülcimpának?

Figyelt kérdés

Rengeteg fiatalon látom,hogy egy nagy lyuk van a fülcimpájukban.

Ennek mi az értelme?És ez egyáltalán vissza megy az eredeti formájára?



2017. okt. 31. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Fültágító miatt van. Össze kell varrni, magától nem húzódik össze teljesen.
2017. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fültágító végett. X ideig hordták és úgy maradt.

Nem minden fültágító után marad olyan nagy luk, nekem csak 8mm-es van, ha pár hétig kivenném, összeugrana, talán akkorára, mint eredetileg volt (bár ehhez inkább hónapok kellenének, vagy évek).


Akiknek 1 cm vagy még nagyobb volt a tágesz, azoknak csak az operatív beavatkozás tünteti el a lyukat.

2017. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Értelme? Ugyanannyi, mint bármely olyan - akár átmeneti, akár maradandó - bevatkozásnak, ami valamilyen mértékben megváltoztatja a külsőt.

Van, akinek tetszik a fültágító, és emiatt szeretne magának. Meg persze kamasz korban sokszor a lázadás szimbóluma is lehet. Lényegét tekintve ugyanaz a kategória, mint a piercing vagy a tetoválás.

Mondjuk személy szerint nekem egyik se tetszik, de a fültágító kifejezetten taszító. De hát nem vagyunk egyformák.

2017. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Kedves utolsó:

A válasz közepétől nincs igazad, de betudom annak, hogy neked egyik sincs neked és csak az általános, mindenkitől hallott dolgokat írod ide vissza.


(Nem, kamasz vagyok, hogy megvédjem magam, felnőtt ember vagyok, mielőtt bárki azzal jönne, hogy "jólvan, te is kinövöd majd")

2017. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semminek sincs értelme ha jobban belegondolsz.
2017. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!