Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek fiúknak melyik kategóri...

Nektek fiúknak melyik kategória jön be jobban? A tömeglányok (Ajfos+kihúzott szemöldök+tusvonal+ombre szőke+adidas cuccok) vagy a Rockerek/fiúsabb lányok (bő fazonú bandás póló+ torna cipő vagy bakancs+bőr gatya vagy fekete farmer+vörös haj)?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok fiu, de ahogy en latom, egyertelmuen az elso :)
2016. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Egyik se. Én azt szeretem ha egyedi személyisége van, nem pedig dívákat majmol, vagy úgy öltözködik mint Eminem.


"Nektek fiúknak melyik kategória jön be jobban?"


És természetesen a lányokat sem szeretem kategorizálni.. de nem tudom hányszor írtam már le, hogy ahány ember annyi igény és ilyen kérdésekre nincsen konkrét válasz.

2016. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Tömeglány ha csak ez a 2 választás van, nincs rosszabb egy fiús lány, egy lány legyen lányos/nőies egy fiú legyen fiús/férfias
2016. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Firedoom ***** válasza:
42%
Ebbol a kettobol sokkal inkabb a masodik.
2016. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Csillagom, ti rockerek pont ugyanolyan tömeglányok vagytok. Ugyanaz az egyforma külső, csak nincs pénzetek.
2016. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Írd már ki naponta háromszor. Most attól teszed függővé a rockerségedet, hogy az tetszik-e a fiúknak? Divatrocker majom.

2016. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5.válaszoló Nekünk rockereknek miért is nincs penzünk?:'D

Egyébként a rockerekben az a közös hogy ugyan azt a rohadt jó műfajt hallgatják és szeretik és ezt a külsejükkel megmutatják a világnak.

A tömeg lányok meg azért ilyenek mert most az a menő meg a "szvek meg a joló".

Mi rockerek nem változunk a tömegek meg idő kérdése és más divatot követnek a menőség miatt.

6.válaszoló megnyugodhatsz azt nem én irtam ki.:')).divatrocker.ja.azvagyok.pontosan.ahogy mondod.

2016. okt. 22. 19:57
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

És akkor akasszunk fel mindenkit akine rocker?

Már ott hibáztál, hogy az alapján ítélsz meg valakit, hogy mit visel..

Egy rocker nem lehet rossz ember? egy jó csaj nem lehet kedves? Vagy mert felvesz egy adidas pólót tucat lesz? Tudom hogy van a fiataloknak egy rétege aki annyira hülye, hogy minden reklámot komolyan vesz és azt hiszi így lesz menő (persze ők a rockerek között is ugyanúgy ott vannak nem azér..), de a te fajtád ha meglát egy szifont már elkönyveli az illetőt tucatnak.

Persze az nem gáz amikor ti 10-en ugyanolyan szar acélbetétest vesztek fel 40 fokban..

2016. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
Ha kettő közül lehet csak választani akkor a 2.
2016. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Elso
2016. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!