Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon sok smink 13 évesen?

Nagyon sok smink 13 évesen?

Figyelt kérdés

Fabulon arctonik

Szemem alá korrektor

Hintőpor mattítani az arcom

Bronzosító

Szemöldök ceruza

Szempilla spirál

Mindenből nagyon keveset használok.


2017. nov. 5. 22:36
 1/9 anonim válasza:
67%
Igen, egy 13 évesnek ez elég sok. Elég lenne csak a szepmillaspiral
2017. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Akkor nekem mit mondanatok😂🤭

Alapozo

Korrektor

Szemoldok pomade

Szempillaspiral

Highliter

Matt nude folyekony ruzs

Neha pirosito

Nude szemhejpuder


14/l

2017. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Semmit se kéne használnod 13 évesen
2017. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
kicsik vagytok még ilyesmihez. bronzosító pl minek? O.o
2017. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
13 évesem épp befejeztem a barbizást, nem hogy még smink :D Anyámék agyonvágtak volna.
2017. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Az arctonik nem éppen smink :D

A hintőpor helyett szerintem inkább használj kőpúdert vagy mattító papírt. A szempillaspirál oké, a bronzosító szerintem ilyen fiatalon még felesleges. Korrektor nem tudom mennyire kell, 13 évesen azért nem szokott még sötét karika lenni a szem alatt, esetleg ha nagyon látszódnak az erek a szemed alatt akkor használd, különben hanyagold. Szemöldök ceruza is olyan, hogy talán ennyi idősen még nem hiányos, túlszedett a szemöldököd, úgyhogy nem igazán hiszem, hogy kell. Ha nem szóltak a környezetedben eddig, hogy túl sok, öregít stb akkor nem lehet annyira vészes. Leírás alapján inkább felesleges ebből néhány lépés ilyen fiatalon, de ha nem viszed túlzásba szerintem még elmegy. De inkább a családod, barátaid kérdezd meg, hogy szerintük mennyire okés így a sminked.

2017. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Bronzosítóval csak óvatosan! ^^
2017. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Kovezzetek meg, de szerintem egy 13 eves kislany nevetseges hatast kelt bronzositoval, meg full "instas sminkkel". Pedig nem olyan regen voltam 13 en se. De ennyi idosen egy bb krem meg szempillaspiral teljesen eleg. Hintoporral az arcodon meg aztan marha szep lehetsz, mintha a halal jonne az emberrel szembe kb
2017. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
#8 egyetértek
2017. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!