Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szülők! Ti hány éves korában...

Szülők! Ti hány éves korában engednétek a lányotoknak, hogy sminkeljen?

Figyelt kérdés
Nem ilyen huuu de erős sminkre gondolok, hanem erre: Egy kis spirál, ugyanolyan színű rúzs, mint amilyen a szája, mintha ki se lenne sminkelve és Ennyi, legalábbis én csak Ennyit szoktam, és szeretnék beszerezni egy ilyen rúzst, amit leírtam. (vagy AKINEK SZÜKSÉGES alapozó/korrektor, hozzá tenném, hogy én egyiket se használok) szóval ti hány éves kortól engednétek? 14/l

2017. nov. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
18 éves kortól. Aki szép, az smink nélkül is szép.
2017. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kis szolidságról van szó, a te korodban már engedném; annyi kikötéssel hogy együtt vagy én vennénk meg az "alap sminket", fontos hogy normális minőségű legyen, mert a túl olcsó olajos alapozó pl előhozza a pattanásokat és árt a bőrnek, meg ugye az árnyalat választás is fontos. Szempilla spirálból se mindegy hogy milyet veszel,


A lányom már 15 éves, vele is együtt mentem el, kapott egy alapozót, korrektort, púdert, szempillaspirált és ajakbalzsamot ami színezett,

Annyi, hogy megtanítottam alapozót használni, hogy ne maszk hatású legyen neki,


szerintem ezek tartoznak az alap smink kategóriába.

Aztán ha osztály buli van, vagy valami alkalom akkor adok neki kölcsön az én sminkjeimből, bár azt tudom hogy a zsebpénzéből is ilyen kencéket vesz, de hát csajok vagyunk :) az a fontos hogy iskolába ne legyen feltűnő, szolidan :)


14 évesen annyira nem korai ez, biztos anyukád is fogja engedni :)

2017. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 22. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Középsulitól.
2017. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy babám aki nemsokára 1 éves lesz. :)


12 éves korában én már meg fogom neki engedni a sminkelést.

2017. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen már OK!
2017. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
14 vagy 15
2018. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!