Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak alatti piercing helye...

Ajak alatti piercing helye mennyi idő alatt forr össze?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit értelmetlen lett a kérdés, tudom!:) Tudjátok az ajak alatt szoktak 2 lyukat lövetni piercingnek. Az lenne a kérdésem, hogyha kivenném a piercinget kb. mennyi idő után forrna össze az a lyuk? A válaszokat előre is köszönöm szépen!:)

2017. nov. 27. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gyógyulási idő alatt veszed ki (kb 3 hónap), akkor nagyon gyorsan, 1-2 nap után már összenőne. Ha első 2-3 évben, akkor hónapok kérdése, olyan fél év alatt szűkül össze annyira, hogy már ne tudd visszarakni. Ha meg több mint 3 éve van meg, mondjuk 5 éve, akkor összeszűkül, de vissza lehet bele tenni bármikor.

Ha a kérdés arra irányul, hogy a nyoma mennyi idő, akkor 2 év után már sosem tűnik el, bár ez is nagyon sok mindentől függ. (Ékszerátmérő, bőr regenerációja, szerkezete...stb.)

2017. nov. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen pcm van gondolom snake bitera gondolsz:D

nekem 2 eve van es amikor szurattam utana 4-5 honapra ra kivettem mert elhagytam az egyiket es nem volt penzem venni masikat es igazabol nekem mar par ora alatt is amikor probaltam visszarakni mar nagyon osszeszukult a helye belulrol es kicsit at kellett “dofni” a pcvel de nem forrt teljesen ossze meg napok utan sem csak ossze szukult kivulrol meg ugyanugy latszodott a lyuk.

kivulrol egyebkent meg most is latszik ha kiveszem de mar nem forr ossze :)

15/L

2017. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a snake bite-ra gondoltam, csak a kérdés kiírásakor nem jutott eszembe a neve:) Igazából azért kérdeztem, mert munkába nem igazán néznék jó szemmel, ha ott lenne a piercing. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment nektek a zöld kéz!:)
2017. nov. 30. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!