Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan legyen újra szép és...

Sdfcdvfbgnhmj kérdése:

Hogyan legyen újra szép és dus a hajam?

Figyelt kérdés

3 éve festem a hajam, a múlt évben kiszőkítettem a hajam végét és elég sok lett belőle levágva ...

Azóta azt vettem észre hogy nagyon nagyon lassan nő és nagyon vékonyszállú lett:/

Adnátok néhány jól bevált tippet hogy egy kicsit "felturbózzam" a hajacskám?:c



2017. szept. 29. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen azt ajánlom, hogy vegyél egy repair sampont, esetleg egy repair kondiconálót. Ha töredezett a vége, vagy úgy ahogy mondtad sokszor lett festve, akkor ez jót fog tenni a hajadnak. Újra szép fényes, és életteli lesz :)

Még egy tipp: amikor éppen hajat mosol, akkor kicsit intenzívebben masszírozd be a sampont a hajtöveidnél, minimum 2-3 percen át. Hidd el ez csak jót fog tenni a hajadnak :)

2017. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én a ricinus olajat nagyon tudom ajánlani. Nagyon hamar látszani fog a változás, ráadásul sűrűsödni is fog a hajad. Drogériában 1000 Ft alatt tudsz venni, hígíthatod olívaolajjal, és így tudsz belőle pakolást csinálni a hajadra. Órákig rajtahagyva nagyon szépen teszi a dolgát. Utána viszont alaposan ki kell mosni a hajadból.

2017. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!