Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 18 éves fiu vagyok és szeretné...

18 éves fiu vagyok és szeretnék elmenni egy kozmetikushoz formára szedetni a szemöldököm mert dús és vastag, de félek hogy elrontja, szerintetek menjek vagy ne?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 15:47
 1/5 anonim válasza:
Ha vastag tènylwg gyantazni kell elrontani nem tudja de azzal szàmolj hogy utàna kb havonta mehetsz mert.nekünk nőknek is megcsinàlja aztàn egy hònap mulva màr.borzalmazan visszanő megint
2017. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól válaszd meg, hogy kihez mész, kérdezz utána ismerősök között és, ha úgy érzed, hogy szépen dolgozik, megbízhatsz benne, akkor menj el és csináltasd meg. Én sosem mertem elmenni kozmetikushoz mert még nem találkoztam olyannal, akire nyugodtan rábíznám magamat...konkrétan volt olyan, aki minden vendégének ugyanolyanra szedte mint a sajátja és olyan is, aki mindenkinek ilyen cérnavékonyra szedte....Úgyhogy én magamnak szedem, így tényleg olyan, ahogyan én elképzelem magamnak, szép és természetes. Ugyanakkor biztosan vannak ügyes kozmetikusok is, akik szépen dolgoznak és meg tudják neked csinálni. Ráadásul azért fiúknak nem kell annyira megformázni stb, ha csak vékonyabbat szeretnél, hogy természetesen nézzen ki. Nagy könnyebbség, ha nem neked kell vele pepecselni, bár nekem anyagilag nem érné meg mert már egy hét után is gusztustalanul néz ki és újra ki kell szedni.
2017. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!Esetleg tudnál tippeket adni hogyan szedjem ki magamnak?
2017. dec. 4. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne szedd magadnak, kozmetikusra bízd! Azért a legtöbb érti a szakmáját! Ha egyszer legyantáztattad, utána a kosza, visszanövő szálakat kiszeded csipesszel.


Akkor jó a szemöldök, ha teljesen illeszkedik a középvonala a szemüreg feletti csont széléhez

2017. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én leírtam a félelmeimet és ezekhez tartom is magam, de azt is leírtam, hogy azért tényleg kell lennie olyannak is, aki ért hozzá és látja, hogy kinek mi áll jól stb., csak ritkább és meg kell találni.. Én tudtam, hogy milyet szeretnék, mit kell kiszednem hozzá, hogyan formázzam stb., ezért nyugodtan kiszedtem magamnak és jól is sikerült, a mai napig én csinálom. Ugyankkor, ha valaki tanácstalan és nem tudja elképzelni, hogy hogyan fog kinézni, hol kellene megszedni stb., akkor az inkább ne nyúljon hozzá mert félő, hogy elrontja. Ha nem tudod, hogy hogyan állj neki stb., akkor ne állj neki egyedül, hanem keress egy jó(!) kozmetikust.

2017. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!