Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A köldök piercing csak azoknak...

A köldök piercing csak azoknak érdemes, akiknek lapos a hasa? Illetve csak azoknak áll jól?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Azoknak se.
2017. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem lapos a hasam most is, meg amikor betették akkor is az volt. igaz már vagy 15 éve csináltattam és 3 éve vettem ki. Ha hájas lennék sosem csináltattam volna, szerintem az idétlen.
2017. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy csajt, akinek köldökékszere van, annak ellenére, hogy husisabb és valami eszméletlen dögös az a lány, a köldökpiercingtől meg csak jobban néz ki. Szóval szerintem ez inkább függ attól, hogy összességében hogy nézel ki, milyen a stílusod, stb..
2017. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem senkinek se all jol, de izlesek es pofonok.
2017. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem is lapos hasban néz ki jól, igaz anno amikor nálunk gimiben divat lett, mindig az úszógumis lányok csináltattak, hát elég hülyén nézett ki ahogy kibuggyant a hasuk a csípőfarmer meg a póló között és még egy kő is ott virított benne.
2017. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szememben jól áll molettebb és vékonyabb nőknek is
2017. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az számít, hogy összességében hogyan áll. Nálunk a husibb lányoknak is van, nekik is jól áll. De van akinek abszolút nem megy a stílusához, annak meg mindegy milyen a testalkata, sehogyan sem jó.
2018. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!