Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség a Helix fülpiercingel...

Segítség a Helix fülpiercingel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most pénteken fogom szuratni a Helix piercinget. Olvastam itt, hogy fagyasztó spray-al fogják le fújni, hogy ne fájjon annyira. Meg a kezelésről, hogy majd nem szabad mozgatni,de akkor nem fog rá nőni a bőr? Vagy csak napközben nem lehet és amikor kezelem akkkor lehet? Minden tapasztalatot leírnátok? Köszönöm előre. :) 15/l

2017. dec. 10. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem fújták le de úgy is túl lehet élni, olyan égető érzés inkább.

Nem szabad tapizni mert irritálhatja a sebet, csak tiszta kézzel szabad egyáltalán a közelébe "menni", nyugi ha elég hosszú a szár esélye sincs belenőni. Amúgy is első napokban a forgatás is tud fájn iszóval jobb békén hagyni. Nem tudom mit fognak mondani de alkohollal nem szabad kezelni mert csíp és szárítja a bőrt, a legjobb az octenisept, betadine vagy sóoldat. Az enyém teknikailag industrial de az tulajdonképpen 2 helix, nekem nemesacélból volt és 2 hónapig nem tudtam azon az oldalon aludni majd újra kellett szúrni mert elindult a fülem széle felé, vettem egy titán ékszert, 3. napom már tudtam aludni vele, 1 hónap múlva tudtam cserélni egy PVD bevonatos titán szárra, azóta is a helyén maradt :)

2017. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem szurtak, fajt is rendesen. Egy hetig nem tudtam azon az oldalon aludni, de tulelheto. Betadineval kenegettem es mikor mar nem fajt annyira, neha mozgattam is. Egy honap utan csereltem ki masikra, de, hogy osszinte legyek, most, hogy mar ket honapos, tudom minden gond nelkul cserelgetni.


Volt benne orvosi fem, ezust, meg most rozsdamentes acel. Bizsut szerintem ne tegyel bele, eleg erzekeny reszen van a kicsike.


Nekem a karikanal korbenotte a fullem reszben a karikat, megduzzadt a bor, es csak az elso hosszu szaru pc-t tudtam visszarakni bele. Ez persze egy par nap alatt lement, mert a talpas pc lenyomta a bort. Most egy golyozaras, toll mintas van benne es imadom. :) :D

2017. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D Én sós vizes oldattal kenegettem, tisztogatam első héten. 3. napon már el keztem forgatni, hogy ne nőjjön rá a bőr. akkor be kentem tetránnal, hogy könnyebb legyen forgatni. Aztán még egy fél héten keresztül sósvizes oldatoztam, de aztán abba hagytsm és fertőtlenítővel és tetránnal kentem. Egy hét után kentem tetránnal aztán azt is abba hagytam. És azóta fertőtlenítővel tisztogatom esténként. Én már 1. hétvégén rajta tudtam feküdni, de csak óvatosan. Most már annyira nem fáj a lyuk. Tehát ahol a pc van. Csak érzékeny még a porc.
2018. jan. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!