Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúknál színes gél lakk...

Fiúknál színes gél lakk mennyire elfogadott karácsonyra? Vagy inkább csak a fekete vagy színtelen az oké?

Figyelt kérdés
16 éves fiúról van szó (nem a kérdést feltevő)
2017. dec. 14. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Remélem fiúknál semmilyen szinű géllakk nem elfogadható...
2017. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Amennyiben bevállalós a fiú, akkor lehet színes a körme. Fiúkon még csak halvány körömlakkot láttam, olyan nude, természetes hatásút vagy francia lakkot.

Lehet, hogy egy kicsit extrémnek tűnik, de vannak olyan fiúk, akiknek kifejezetten jól áll. Pl. énekesek, mint Justin Bieber

2017. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Egy fiú keze legyen mindig ápolt, manikűröshöz el szabad menni, sőt. egy csiszolás sem árt meg, hogy szép formája legyen a körmöknek.

De!!! Semmilyen színű körömlakk sem ízléses szerintem.

2017. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Az igényes fiúknál nem sok a lakk. Nekem tetszik. ;)
2017. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha vmi elborult művészlélek, és amúgy is színes egyéniség, nekem oké. De csak ilyen divatozásból nekem fura lenne.
2017. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
sajnos úgy tapasztalom, hogy leginkább semennyire és semmilyen lakk. gyakori, hogy kinézik azokat, akik ilyen formában próbálnak megmutatkozni. szerintem a saját lelki sérelmeid elkerülésének érdekében ne. :/
2017. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök menő egy fiú körömlakkal, ha illik a stílusához...:D
2018. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!