Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti használtok alapozó alá...

Ti használtok alapozó alá hidratálót vagy primert?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy bár szebb lesz a smink, kevesebb ideig marad fent, jobban kopik. Pedig csak gyenge makeup starterokat használok.
2017. dec. 14. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire mindkettőt használom. Mattító arckrémet mindig használok sminkelés előtt, mivel vannak száraz foltok az arcomon, de eléggé olajos a bőröm úgyhogy nekem muszáj egy mattító hidratáló sminkelés előtt. Primert inkább csak ott használok ahol nagyobbak a pórusaim, ezt a lépést néha kihagyom, éppen milyen kedvem van.

Nekem nem kopik hamarabb így a sminkem, a primmerrel pont hogy még jobban is bírja.



Lehet az arckrémmel van a baj. Van olyan arckrémem amit nagyon szeretek de csak akkor használom ha nem sminkelek, mert pár óra után nagyon furán fest a sminkem tőle, csomósodik az arcomon, minden baja van. Hiába van rajta hogy sminkalapnak is megfelel és nem egy nehéz krém mégis rossz párosítás az alapozóval. Esetleg sminkfixáló spray is segíthet.

2017. dec. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nálam a menete:

arcmosás teafás szappannal - tonizálás almaecet/arctonik keverékével - hidratáló arckrém - és erre jön az alapozó, arra meg a púder.

Nekem egész nap fent marad a smink. Én megvárom, amíg beszívódik az arckrém, és csak utána kezdek neki a sminkelésnek.

2017. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En a primert osszekeverem alapozoval, es azt felkenem a problemasabb reszeikre az arcomon
2017. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát nekem az egész bőrápolási rutinom a smink alatt van, legfelül a fényvédő. Külön primert erre már nem kenek.
2017. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!