Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspiralt...

Melyik szempillaspiralt javasolnatok h elerjem ezt az eredmenyt? (Keplink)

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 22. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez liftingelve van sima spiraltol nem hiszem hogy el tudsz erni ilyet de a rimmelnek jok a spiraljai probald ki azokat :)
2017. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleve hosszú szempillákkal és egy jobb fajta spirállal lehetséges.

Astor B&B False Lash Look-tól ilyenek az enyémek, de nekem eleve nagyon dús és hosszú. Csak szőke.

2017. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a szempillád. Nekem pl. rengeteg spirál tudja hozni ezt az eredményt, mert alapvetően dús, hosszú és ívelt pilláim vannak. Pl. a Lidl-ös Cien sima fekete is.
2017. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szempilla spirál,hanem lah lifting,de ha jobban elolovasod ott van leirva a poszt alatt.
2017. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*lash lifting
2017. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyet sztem sem de ha valami feltuno,szep gondor,hosszu szempillara vagysz akkor a lorealnak azt az Xxx szmpillaspiraljat ajanlanam nekem van es imadom! neha lehuzom egy picit a kefejet de fantasztikus! (Kinezete:ket lepeses fenyes lila szinu amin x-ek vannak😂😅)

De ha csak arra van szukseged hogy a spiralod akkor vegyel egy szemoldok/szempilla fesut (nem draga es nagyin szepen szetvalasztja a pillakat spiralozas utan)

2017. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Majd azt a lorealosat kiprobalom. Nincs keves szempillam es nem is annyira rovidek csak a veguk szoke. Amit eddig hasznaltam azzal az volt a baj h vagy csak feketebb lett tole de nem hosszabb es dusabb vagy csak osszeragadtak a pillaim es nem is tudtam akkor nagyon szetszedni oket h jo legyen..
2017. dec. 26. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!