Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik szebb egy...

Szerintetek melyik szebb egy lányon? Ha szempillaspirált használ a saját pilláira (és alapvetően hosszú pillái vannak), vagy ha műszempillája van?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha igényes a műszempilla, akkor az.
2017. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
A spirál, én még nem láttam szép műszempillát.
2017. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Természetességre szavazok. Szóval egyik se. De ha már választani kell akkor a szempillaspirál.
2017. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Próbálok leszokni a spirállról,de elképesztően sokat dob a megjelenése egy kis spirál. Szóval,én arra szavazok
2017. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
41%
Spirál. Nekem a műszempilla túlzás és mindig látom a kis ragasztócsíkot is a lányok szemhéján.
2017. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a természetes hatású épített szempillák gyönyörűek, nekem ez egy örök szerelmem :) Több ismermősömnek is van és eszméletlen szépek, ugyanakkor magamnak még soha nem csináltattam mert simán hétköznapokra, mikor általában úgysem megyek sehová és úgysem látja senki, nem tartom indokoltnak és akkor ugyanúgy töltessem stb...egy spirállal is elvagyok. Ugyanakkor szerintem van közte különbség, max. ha valakinek tényleg nagyon hosszú, erős, dús pillái vannak, akkor szempillaspirállal is lehet nagyon szép.
2017. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon örülök, hogy többségbe vannak a spirálozott szempillák, mert én is inkább azt mondanám természetesnek, azaz szépnek, mert én is a természetesség híve vagyok.
2017. dec. 10. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik szép, mert szinte ugyanolyan a kettő!
2018. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A spirál is messze áll a természetestől :D

Az épített tud iszonyatosan szép lenni

És hogy őszinte legyek ha már volt pillád építve rájössz hogy a spirál mennyivel rosszabb és csúnyább

De ez az én személyes véleményem

2021. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!