Milyen rúzst vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy vörös árnyalatú rúzst, de nem tudom milyet vegyek. Folyékony rúzst, vagy simát, esetleg ajakfilcet. Rossmannban és Dm-ben tudnék vásárolni elsősorban. Viszonylag tartós legyen, egyenletesen kopjon. Az ha szárít nem olyan nagy probléma.


Árat és márkát szeretnék kapni a válaszokban :D


Mindenkit felpontozok!



2017. dec. 27. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

maybelline color sensational

van jópár árnyalatú piros, vörös árnyalat

akciósan ki lehet fogni elég kedvező árért, de amúgy is megéri

viszonylag tartós a drogériás rúzsok között, nagyon szépek a színek, egyenletesen kopik és nem is szárít (az illata is kellemes, ez csak plusz)


milyen árban keresel? írhatok még párat, ami nekem bevállt

2017. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)


Írj nyugodtan, igazából nem tudom mennyit szánnék rá. Majd mérlegelek később, szóval ami eszedbe jut azt mondhatod.

2017. dec. 27. 12:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

drogériás rúzsok közül azt ajánlom, az nem is olyan drága és tényleg jó


de ha ilyen 1000 Ft körül szánsz rá, akkor még jó választás a rimmel kate moss rúzsa, az talán 1200 Ft ha jól emlékszem és az se rossz

bár jobban szárít és könnyebben kopik, de ajakceruzával az is jó


3000-3500 Ft-ért tudsz venni max faktoros rúzst, elvileg azok elég jók, de én még nem próbáltam, annyira valahogy nem tetszett egyik árnyalat se, hogy ennyit kiadjak érte

de lehet te találsz pont megfelelő vöröset


amiket tudok jobb drogériás folyékony rúzsokat, abból nincs vörös árnyalat csak rózsaszín, lilás, barnás

2017. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Rimmel Provocalipset nagyon tudom ajánlani. Szép a színe, ennyire minimális kopással még nem találkoztam, tényleg szuper. Én dobozban vettem, alapjáraton 3.000 Ft, ami elsőnek soknak tűnhet de szerintem megéri. Nekem az 500as kiss me you fool van meg aminél van még egy sötétebb, bordós szín is.

Ezen kívül ami még ajánlani tudok az egy ceruza, Maybelline, viszont a nevét sajnos nem tudom, mert csak a dmben éppen, hogy kipróbáltam. 2.000 Ft körül mozog és az is nagyon tartós volt a kezemen. :)

2017. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
LOVELY EXTRA LASTING!!! Rossmannban kaphato, 1000 forint korul van. Voros arnyalatban is talalhato. Nekem egy bulit siman kibirt, es nem is ragad :)
2017. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha az online vásárlás is vonz, akkor az Aden folyékony ajakrúzsokat is megnézheted, nekem ennél masszívabb dolog nincs az életemben, ennyi pénzért nevetségesen sokáig fent marad. :) [link]
2017. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ma néztem a Mammut Pupában már akció van, én vettem ott egy rúzst, csomó 3000 forintos le van árazva 1500-ra.
2017. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Colourpop Arriba liquid lipstick-je nekem nagy kedvenc, az ára 5-6 dollár között van (szállítanak Mo.-ra).

A másik a Ruby Woo a MAC-től, ez kicsit drágább (6100 ft, de megéri).

2017. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én rúzst a pupában szoktam venni , 3000-4000 között van az áruk, de vannak amik 2000-3000 között
2017. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Burjouis Rouge Edition Velvet szokott olyan 500-600 Ft körül lenni! És az nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jó!
2018. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!