Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú rúzst vegyek?

Milyen márkájú rúzst vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha lehetne DM-ben kapni, lenne belőle sötét bordó szín,tartós lenne, és 1000 ft alatt lenne.

2016. aug. 2. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igazan tartos ruzst akarsz, akkor nem a DM-bol veszel. Amelyek nekem nagyon bevaltak es tenyleg szuper minoseguek az a Mac es a Chanel. Biztosan nem fogsz bennuk csalodni!
2016. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek nem egy diák pénztárcájának való termékek... Elfelejtettem odaírni, hogy középiskolás vagyok. Tehát a DMből fogok venni, csak nem tudom, hogy melyiket.
2016. aug. 2. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Hónapok óta keresek sötét bordó színű rúzst, a drogériában nem fogsz találni. Reménytelen. Ami nekem bevált az a Pupa nevű márka Miss pupa velvet matt nevű rúzsa 403-as színben.

Kicsit drágább, de nem sokkal, kb L'oreal árkategória. Alapáron 2990 forint, de most le van értékelve 2100-ra a szezonvégi kiárusítás miatt. A westendben van üzletük, meg tudsz rendelni is biztos. Ha meg tudod oldani hogy félretegyél (zsebpénz, kajapénz, szülinapi pénz, mittudomén) érdemes, mert nagyságrendekkel jobb és tényleg bordó, nem pedig lila. 18L - szintén gimnazista aki 2 hónapra leszokott a kávéról hogy megvegye ugyanezt a rúzst

2016. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem pesti vagyok...:(

Az a baj, hogy a környékünkön egy pláza sincs, ezért csak drogériában tudok venni.

2016. aug. 2. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
1000 ft alatt? Hát akkor essence-nek van Dark kollekcioja esetleg ott találsz bordót
2016. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!