Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik azok a helyek, ahova egy...

Mik azok a helyek, ahova egy nőnek ki kell/illik sminkelnie magát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nincsenek ilyen helyek
2018. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én talán egy esküvőre nem mennék smink nélkül, de más nem nagyon jut eszembe.
2018. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindenhova sminkelek. Munka, elmenés itthonrol. Max, ha leugrok a sarki kisboltba, akkor nem.
2018. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Nincsenek ilyen helyek. A smink soha nem illik vagy kell.

Ezt úgy mondom, hogy nude makeup-ban megyek le a boltba is.

2018. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Szerintem a smink egyáltalán nem kötelező, semmilyen helyzetben. A ruha az más, esküvőre, állásinterjúra stb. nyilván illik szebben kiöltözni de a smink szerintem más kategória mint a ruha.
2018. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esküvő, szalagavató, ballagás, állásinterjú, de ezek inkább alkalmak, mint helyek.


Inkább azt mondanám, mindenhova lehet, de sehová se kell.

2018. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A smink soha nem kell, és nem illem kérdése. Egy nő, akkor nő ha természetes. Ha festményt akar az ember, azt vehet boltban. A természetes női szépséget sehol nem lehet megkapni :)
2018. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez stilus kérdése, de amugy ünnepek,céges buli ami nem mindenkinek van, vagy valami összejövetelkor bulizos helyekenakar ott dolgozokent akar csak ha bulizol te akkor siman egy erősebb smink, hetköznap pedig egy szolid smink csak dob az ember ónbizalmán.
2020. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!