Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14-15 éves lányok, Ti milyen...

14-15 éves lányok, Ti milyen sminkeket használtok?

Figyelt kérdés
Nem márkára vagyok kiváncsi hanem hogy mit kentek magatokra.

2018. jan. 9. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
14-15 évesen korrektort használtam a bőrhibáimra..ezt púderrel fixáltam. Cicás tusvonalat kb mindennap csináltam,ehhez filces tust használtam.Szempillaspirál és szemöldök por (ma már ceruzát,sokkal jobb!) Alapozót max akkor ha mentem valahova a többiekkel,suliba nem.
2018. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Suliban nem lehet sminkelni ezért én nem szoktam, csak alkalomra.
2018. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Puder a borhibakra de szerencsere egyalalan nem durvak ezert nem kell korrektor, szempillaspiral de csak neha. Nalunk mindenki ilyen naturalis😂😂 gimis vagyok amugy
2018. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába alapozót, enyhe púdert ( mert így nem emelkedik ki az orrom ) és néha szájfényt. Nem vagyok egy nagy sminkes, ha meg mégis kipingálom magam, akkor is csak visszafogottan, mert nagyon durva sminkhez szerintem még túl fiatal a korosztály.
2018. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2 válaszoló: és alkalomra mit használsz?

2018. jan. 9. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
zöld ujjacskával köszönd meg a válaszokat :)
2018. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Korrektor, szempillaspirál, néha szájfény.
2018. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idősen én BB krémet, szempillaspirált, átlátszó szemöldökzselét használtam. Szemceruzákat, tust, alapozót, púdert, bronzosítót, szemhéjfestéket csak később kezdtem el használni, de hétköznap azért még most is visszafogottabban szoktam sminkelni.
2018. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

Ennyi idosen miert van egy gyereknek sminkre szuksege?

Ha borhibad van irany a kozmetikus..

Amigy max szajfeny es spiral ami elfogadhato, semmi mas

2018. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Alkalomra korrektort, szájfényt, szempillaspirált, néha szemhéj festéket és pirosítót is.

2018. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!