Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminkeket könnyű leszedni...

A sminkeket könnyű leszedni és minden nap le kell, és teljesen full újra kell kezdeni elölről az egészet, ha másnap is ki akarunk lenni sminkelve?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam eddig kisminkelve, nem mostam le, csak lekopott. De láttam, hogy van ilyen sminklemosó gél. És az akkor teljesen bőrbarát, ugye? És a szemsminkeket mint szemfesték, szemceruza/ tus , azokat is könnyű lemosni vele, és minden nap le kell teljesen? Amúgy úgy tervezem, hogy szemöldökceruzát, tust-vagy szemceruzát, és rúzst használnék. És a tus meg a szemceruza alá kell mindenképpen krémes alapozás? Vagy az elhagyható, és mindegy, hogy van-e?


Előre is köszönöm:) Ja amúgy nem tini vagyok már, annál a két alkalomnál is másvalaki sminkelt ki a saját cuccaival, szóval nekem még nem voltak ilyenek.



2018. jan. 14. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos? Mert olyan, mintha autót akarnál vezetni, és arról kérdezősködnél, hogy hol kell beszállni.
2018. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Tuti!:)
2018. jan. 14. 20:20
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap mindent le kell mosni az arcodról és nem szükséges a krémes alapozás, de ez a te bőröd állapotától függ. Ajánlom figyelmedbe a youtube-on található szépségápolással kapcsolatos videókat.
2018. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Az arcodat amúgy is mosni kell,így a sminket is lekell mosni,mintha piszkos lenne az arcod. Különben pattanások jöhetnek elő.Meg hosszabb távon ráncosít is állítólag.

Van sminklemosó krém,de sima testápolóval is lejön,vagy ha tusfürdővel átmosod az arcod tusolás közben,az is leviszi. A szemfesték lemosásához és egy fültisztító pálcikára szoktam nyomni egy kis testápolót,és azzal végigtörlöm a szempillák tövét.Az leviszi.

Egyébként attól függ mennyire vagy érzékeny vagy allegriára hajlamos.

szemceruza és tus alá azért érdemes alapozót használni hogy ne tűnjön olyan beesettnek a szem,és hogy a színeltéréseket kijavítsa.Ha krém állagú az alapozó,és mondjuk zsírosodó a bőröd,érdemes rá felvinni egy kis matt por állagú púdert,így nem fog elfolyni a smink pár óra alatt,a bőr zsírosodásával,izzadásával.

2018. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mentek a zöldek!
2018. jan. 14. 21:33
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdd azzal hogy elolvasol pár alap dolgot a sminkelésről, ezen a blogon elég jól összeszedték mit kell egy kezdőnek tudnia: [link]


A kókuszolaj is nagyon jó sminklemosásra, a vízálló sminket is leszedi és még olcsó is. Az arcodat sminkelés előtt is meg kell tisztítani arclemosóval, így sokkal tartósabb, szebb lesz a végeredmény.

2018. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld erre is!
2018. jan. 14. 21:48
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

A smink nem ráncosít.

Ha tusfürdővel mosol arcot, megkereslek, és meghúzom a hajad.


Nem kötelező az alapozás, de én a saját arcomra nem raknék fel semmit, nem látnám értelmét. Az az alap. És nekem nincsenek pattanásaim, semmi bőrproblémám. Csak egyszerűen azzal kezdek.


Az sminklemosás és az arclemosás két külön lépés legyen. Minden este le kell mosni a sminket, nincs mentség. Mielőtt sminkelni kezdesz, nézz utána a bőrápolásnak. Minél szebb a bőröd, annál kevesebb/alacsonyabb fedésű alapozó kell.

2018. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld!
2018. jan. 14. 22:54
 20/20 anonim ***** válasza:
50%

Könnyű leszedni pl. tusfürdővel!

Minden este le kell takarítani magadról, különben rövidesen egy vén k....urva leszel!

2018. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!