Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » (Férfi vagyok) Barnás a...

(Férfi vagyok) Barnás a szemem alatt, ajánlottak valamit, de nem tudom a nevét, please?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta,és egyre sötétebb.

Fodrászom említette,hogy az avon-tól lehet rendelni(nem rendelek),de akár dm,rossman,müller boltokban is megnézni egy ugynevezett szemkontúr stift,vagy nem is tudom pontosan mi a neve,ami direkt erre van,szóval elfedi,és ki lehet választani a színét.


Tudnátok segíteni?


2018. jan. 17. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:

(Alvás,mindenféle hókuszpók krém nem segít)

De van erre valami stift,de nem tudom mi a neve,semmit nem tudok róla.Direkt erre van,bőrszínű.

2018. jan. 17. 22:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem inkabb hagyd. Menj be a rossmannba es vedd meg a catrice camouflage folyekony korrektorjat, tokeletes fedese van a szem ala-kore-egyeb elszinezodesekre, es mindossze 1000 forint.:)
2018. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké,meglestem,de lusta vagyok keresgélni,szóval az hogyan "hat". :D

Felviszem,de ha nekem mondjuk kreol a bőrszínem?

ÉS meddig fedi el?

2018. jan. 17. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaszd ki a megfelelo arnyalatot a borodhoz. Szerintem 1 napot siman kibir, ha nem dorzsolgeted, izzadsz arrafele stb :)
2018. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit leírtál valószínűleg egyszerűen szemkörnyékre szánt korrektorról van szó. Az előttem válaszoló is egy jó minőségű korrektort javasolt. Úgy "működik" mint minden korrektor,alapozó. Azaz bekened és elfedi a sötét karikát, csodát nem művel és ha lemosod ugyan olyan marad.. De ha tényleg zavar akkor érdemes lehet megpróbálni.:)
2018. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!