Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes manapság elvégezni...

Érdemes manapság elvégezni egy műkörmös OKJ-t?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon sokan csinálják és elég rizikós belevágni, mert elég drága a tanfolyam. Szerintetek érdemes lenne belevágni, ha pl Crystal Nails-nél tanulok?

2018. jan. 21. 22:26
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nem, vagyis az olyannak akinek nincs pénze rá (vagyis van, de csak a tanfolyamra), ha megtehed azt hogy ki fizesd akkor miért ne, viszont ha szűkösen élsz akkor nem, mivel nagyon sokat lehet bukni rajta, nem garantált az hogy sok vendéged lesz, nem tudhatod azt hogy mennyire van érzéked hozzá.. De mondom ha megtehed azt hogy kicsengetsz 300kg-t vagy többet, akkor simán. Én magamnak csinálom a dolgok amiket eddig vettem 120kg körüli értéke van , néha csinálom barátnőmnek a körmét, és a családnak. Én is le akartam tenni De hát baromi drága, főleg úgy hogy bukni is lehet rajta.
2018. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Jó szakembernek mindig van munkája, viszont ebben a szakmában sokba kerül, hogy jó szakember váljon belőled. Ha van rá kereted, érdemes belevágni. A cn suli 213 ezer, plusz az elfogyott anyagok pótlása, utána továbbképzések, azokra az alapanyagok...mire szalonba tudsz ülni, bennelessz párszáz ezerben.
2018. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!