Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mennyit engedhet...

Szerintetek mennyit engedhet meg magának egy 13-14 éves smink és egyebek terén?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim közül már párnak zselés körme van például (De hogy minek?Az egyik röpizik és folyton letörik az egész,pedig nem is nagy,na mindegy,ő dolga...)

Szóval:ti mennyi sminket engednétek a lányotoknak? Persze nem ilyenre gondolok,hogy alapozó meg élénk rúzs ajakceruzával mint a sminkes videókban,hanem szolidabbra.

Például kis szempillaspirál és ilyesmik.

Személy szerint én egy picikét pamacsolok anya púderjéből a bőrömre,hogy egységesebb legyen és ne legyenek annyira feltűnőek a pattanásaim,meg egy kevés szájfény és ennyi.

Van aki nálunk már a szemöldökét festi :(

És még egy:a szemöldökformálás korai lenne?Mármint ha belenyúlnék az alakjába,és nem csak a haszontalan szálakat csipkedném ki :/

Ti ezek közül mit csinálnátok magatoknak ilyen idősen? (Akik az előző évszázadban maradtak,olyan maradiak,azok ne szóljanak le,hogy semmit se kellene,köszi.)

:)



2018. jan. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szempillaspirál és korrektor ezek mellé még jöhet. De a szemöldököd formáját ne akard megváltoztatni. Szóval, ha akarod szedheted, de csak alulról. És jobb lenne, ha nem magadnak próbálkoznál először. Kérd meg mondjuk anyukádat, vagy menj el kozmetikushoz. Nehéz magadnak egyformára szedni és érdemes vigyázni, mert neheznen nő vissza, ha elrontod.
2018. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze inkább elmennénk kozmetikushoz,onnantól kezdve már csak a visszanőtt szálakat kellene kiszednem.
2018. jan. 22. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen szempillaspiràlt hasznàltam meg kevés kis púdert hogy matt legyen a bőröm.
2018. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szempillaspirál teljesen rendben van. :) Szemöldöködet nyugodtan formázhatod (ahogyan írták előttem legelsőnek kozmetikussal, aztán magadtól). Alapozó meg a többi elég 15 évesen is, vagy ha elkezdted a gimit. És persze akkor is ügyelj arra, hogy természetes hatású legyen, mert ilyen fiatalon nem jó ha valaki erősen sminkeli magát :)


Egyébként semmi baj nincs azzal hogy sminkelsz, természetes hogy ebben a korban te is a legszebb akarsz lenni, ha valaki meg beszólna, ne foglalkozz vele, ha nem tetszik nem kell rád nézni ;)

2018. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan hamar felnőttem ahh :D
2018. jan. 22. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!