Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mit gondoltok azokról a...

Fiúk! Mit gondoltok azokról a lányokról, akik egyáltalán nem sminkelik magukat? Pozitív vagy negatív dolog?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hónapja smink nélkül járok, mert rájöttem, hogy nem szeretem, és rengeteg időt és pénzt igényel, pedig csak annyi volt hogy kihúztam a szemem+szempillaspirál. Aztán ezt elhagytam, és észrevettem, hogy milyen sok lány milyen hihetetlen mennyiségű sminket rak magára és elszörnyedtem nagyon a vastag, kihúzott, mű szemöldökökön és szemeken. Ti, fiúk, vagy esetleg lányok mit gondoltok erről?

2018. jan. 19. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Én a természetesség híve vagyok, ezáltal nem szeretem a kisminkelt embereket.

Meg egyszer úgy is le kell majd mosni a sminket és akkor csak mi maradunk, nem tudunk többé e mögé bújni..

L

2018. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Én csak ilyen lányokkal állok szóba :)
2018. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

De jó látni végre ebben a romlott, mű világban, hogy vannak még értelmes lányok is! :-);-)

Bár egyre többen ébrednének rá ezekre a dolgokra!

32/F

2018. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem szeretem ha a baratnom ki van sminkelve. Sokkal jobb amikor az apró hibakat latom, amiket elfedne. Én így szeretem
2018. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Pozitív dolog, de ha valamilyen nagyobb alkalom van akkor azért nem árt egy kis turbó.
2018. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki csináljon azt, amit akar.


Ha valakinek az esik jól, hogy hupilila szemöldökkel flangáljon mindenhol, akkor azt, ha vki nem akar sminkelnui,akkor azt, ne gondoljunk már mindenféle rosszat ezekről az emberekről!!!! Most őszintén, hogy lehet vki olyan büdös tahó,hogy az alapján ítéli meg egy ember intelligenciáját, jellemét, hogy van-e rajta smink, vagy nincs?! Bármennyire is hihetetlen, én imádok sminkelni, szoktam is elég sokat, és nem gondolom azt, hogy én most bárkinek is hazudok, nem vagyok nárcisztikus, meg mittudinénmicsoda. Ahogyan sok barátom nem sminkel, ők nem igénytelen, meg rusnya, meg kulturálatlan emberek.


Sőt, elárulok egy titkot: ha azt hiszed, hogy valaki milyen szép, mert nincs rajta smink, általában van; irdatlan mennyiségű alapozó, nude színek, meg kontúr okosan eloszlatva. De még ennél is messzebbre megyek, ezeket az embereket ha képen látod, sokszor meg vannak photoshoppolva.


És nem azt mondom, hogy ha vki 100%-osan természetes, az csak rusnya lehet, én instagramra rendszeresen rakok fel olyan képet is,amin nincs rajtam smink, tehát látszódnak az elszíneződések, pattanások, hegek, stb. És egy ilyen állapotú bőr is szép szerintem. Ahogyan az is szép, ha vkin nagyon-nagyon sok smink van.


18/L

2018. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

szerintem egy natúr smink (szempillaspirál, szájfény) kifejezetten jól tud mutatni mindenkin, így maga a sminkelés lehet egy pozitív dolog, ha mértékkel történik.

ha viszont valaki eljut arra a szintre, hogy három kiló vakolat van a fején, mert az összes létező social médiából és minden szennylapból ez a nyomás folyik, hogy "nem vagy elég jó, ha nem nézel ki úgy mint a többiek", és emiatt nem mer smink nélkül kimenni az utcára, na az már gáz.

viszont. ez most erős lesz és elég nyers, lehet miatta lepontozni, de szerintem az egész "természetesség híve vagyok" egy hatalmas képmutatás, és engem nagyon idegesít.

nem attól leszel több, hogy sminkelsz, vagy hogy nem sminkelsz, egyáltalán nem dicséretes, és nem elítélendő.

fogadd el, hogy van aki sminkel, és van, aki jól érzi magát nélküle.

összegezve: ezt a kérdést nem lehet megválaszolni, mert ha valakinek önbizalmat ad, akkor miért ne csinálhatná?

2018. jan. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamint amikor az ilyen kérdéseket olvasom, az jut eszembe, hogy csak a visszaigazolásért vannak kiírva. Két hónapja smink nélkül jársz? Nagyszerű, a bőrödnek jobb ha levegőzik, időt, és pénzt spórolsz, jobban érzed magad. Ha így van, akkor ne mások véleménye érdekeljen, hogy baj-e, ha nem sminkelsz.
2018. jan. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem, szerintem ez egy igénytelenség-részecske! Pl. mintha szakadt ruhában árnál.... Én imádok a valóságnál jobban kinézni!


(Szerintem nem is olyan vészesen drága egy szempillafesték)

2018. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek magánügye, páromnak az tetszik ha jól érzem magam.

Ha ezt úgy érem el hogy full puccra festem magam akkor úgy tetszem, de ha reggel karikás szemekkel és kócos hajjal dőlök ki az ágyból neki úgyanúgy szép vagyok.

2018. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!