Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Keresem a tökéletes alapozót,...

Keresem a tökéletes alapozót, zsíros, fehér bőrre! Tippek?

Figyelt kérdés
Elég fehér, zsíros arcbőröm van. Pattanás nincs annyi, szokott lenni, de nem durván olyan a bőröm. Viszont zsíros, reggel felkenem az alapozót, 1-2 órával később undorítóan áll a zsírral keveredve az arcomon, eltudom kenni, konkrétan áll a bőröm felszínén fényesen, nagyon feltűnő, és szó szerint gusztustalan. Arról nem beszélve, hogy a jónak hitt világos alapozóm is oxidálódik, narancssárga foltos a fejem. Tudtok olyan alapozót megfizethető áron, ami világos, nem oxidálódik(!!!) és zsíros arcbőröm is megállja a helyét? Segítsetek, kérlek...

2018. jan. 23. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mixa cc kremjet nagyon dicserte baratnom. Ha van egy kicsit nagyobb kereted ra akkor Estee Lauder Double Wear alapozo:)
2018. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Én a catrice all matt plus alapozót használom. Nekem is zsíros és hullafehér a bőröm, a 010-es árnyalat passzol. 2200 Ft szóval elég megfizethető. Van egy all matt púderja is a márkának azzal fixálom. Egész nap nem marad matt, estére azért már csillog a fejem, de vállalható módon kopik és nem oxidálódik. Mattító papírral szoktam esetleg még segíteni a dolgon.
2018. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
19:23-ashoz csatlakozom..én is ezt a két terméket használom és nekem tökéletes, habár nekem nem annyira zsíros a bőröm, de magasan veri az összeset amit eddig kipróbáltam. Egyedüli hátrányként annyit tudnék felhozni, hogy a legsötétebb szín is kicsit világos, de azért még jó..nem tudom mi lesz nyáron.. :D
2018. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy milliomos es egy mrgfizetheto alapozot keresel akkor szivbol ajanlom a catrice hd liquid alapozojat! Nem fogsz csalodni! Elotte pedig primerkent a nivea men after shave balm-jat ajanlom! Lehet fura de szerintem nagyon jol teszik a dolgukat, arrol nem beszelve hogy a tartossag garantalt!😊
2018. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem borzalmas a catrice hd-s alapozó, maszkhatású és a nap végére oxidálódik.
2018. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En ilyenrol meg eletemben nem hallottam, hogy sargava valik egy vilagos alapozo. En mindig Maybelline-t hasznalok, jo minosegu, remelhetoleg ez meg belefer, olcsobb mindenesetre, mint az Estee Lauder.

Ahhoz meg, hogy ne ugy nezzen ki rajtad, mint egy maszk, konturozni szoktak az arcot.

2019. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!